Лаціо — Кремонезе — 3:2. Чемпіонат Італії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 20:55 28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Кремонезе — 3:2. Чемпіонат Італії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Кремонезе (Італія).

Лацио - Кремонезе - 3:2. Чемпионат Италии, 37-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Кремонезе - 3:2. Чемпионат Италии, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 37-й тур

Лаціо (Рим) — Кремонезе (Італія) — 3:2 (2:0)
Голи: Хюсай (4), Мілінкович-Савич (37), Мілінкович-Савич (89) — P. Galdames (54), Лаццарі (58)

Попередження: Л. Сернікола (24), P. Galdames (67), Дзакканьї (72), Luca Pellegrini (81)

Огляд матчу Лаціо — Кремонезе:

У захопливому матчі Серії А на «Стадіо Олімпіко» «Лаціо» зумів утримати перевагу над стійкою командою «Кремонезе». У перерві рахунок був 2:0 на користь «Лаціо», але в другому таймі «Кремонезе» чинили сильний опір, і гра була напруженою до самого кінця. Остаточний рахунок 3:2 на користь «Лаціо», на радість їхніх домашніх уболівальників. Матч почався для «Лаціо» стрімко: Е. Хісаж забив перший гол лише через 4 хвилини після початку матчу. Захист кремонців був захоплений зненацька, і Хісадж не помилився з ударом. «Лаціо» продовжував домінувати в матчі, і їхні зусилля окупилися, коли С. Мілінкович-Савич забив приголомшливий гол на 37-й хвилині, подвоївши свою перевагу. Кремонезе спробували відігратися і підійшли впритул на 54-й хвилині, коли П. Гальдамес забив перший гол. Однак їхні надії на повернення до перемоги звалилися всього за чотири хвилини, коли М. Лаццарі відправив м’яч у власні ворота, забезпечивши Лаціо перевагу 3:1. Кремонезе зробили першу заміну на 59-й хвилині, коли Д. Чіофані вийшов замість К. Буонаюто.

У другому таймі гра загострилася: на 72-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лаціо» М. Дзакканьї, а на 67-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кремонезе» П. Гальдамес. Кремонезе зробили ще дві заміни на 69-й хвилині, випустивши Е. Валері та Г. Квальяту, і ще одну заміну на 78-й хвилині, коли Л. Лочошвілі вийшов замість Дж. Васкеса. У другому таймі «Лаціо» також зробив дві заміни: Педро замінив Феліпе Андерсона на 60-й хвилині, а Е. Хісаж поступився місцем Л. Пеллегріні на 80-й хвилині. Л. Пеллегріні отримав жовту картку на 81-й хвилині. «Лаціо» зберігав перевагу до 89-ї хвилини, коли С. Мілінкович-Савич завдав нового удару, забивши свій другий гол у матчі. На останній хвилині матчу тренер «Лаціо» М. Саррі зробив ще дві заміни, випустивши Луїса Альберто і Т. Башича, а також С. Раду замість М. Дзакканьї. Однак незадовго до кінця гри М. Саррі отримав червону картку. Це був захопливий матч, у якому «Лаціо» вийшов уперед. Кремонці боролися щосили, але в підсумку не змогли домогтися потрібного результату. Завдяки сильній грі «Лаціо» зміцнив свої позиції в таблиці Серії А, націлившись на більш високий фініш у цьому сезоні. Вболівальники «Лаціо» можуть покластися на цей виступ і сподіватися на нові захопливі матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Емполі — Лаціо, Кремонезе — Салернітана.