Райо Вальєкано — Вільярреал — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 22:01 28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Вільярреал — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Вільярреал (Іспанія).

Райо Вальекано - Вильярреал - 2:1. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Вильярреал - 2:1. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 37-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Вільярреал (Іспанія) — 2:1 (0:0)
Голи: Р. де Томас (56), Ісі Паласон (63) — Ло Чельсо (83)

Попередження: Парехо (40), Педраса (59), Оскар Валентин (65), Р. де Томас (68), Ло Чельсо (70), Піно (82), Н. Джексон (90+4), Алехандро Катена (90+4)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Вільярреал:

У напруженому матчі на стадіоні «Естадіо де Вальєкас» зіткнулися «Райо Вальєкано» та «Вільярреал» у напруженому поєдинку Ла Ліги. У перерві рахунок залишився рівним — 0:0, адже обидві сторони намагалися зламати одна одну. Однак у другому таймі все змінилося, і матч прийняв цікавий оборот.

На 40-й хвилині гравець «Вільярреала» Д. Парехо отримав жовту картку, задавши тон тому, що мало статися в другому періоді. Райо Вальєкано нарешті забив на 56-й хвилині, коли Р. де Томас влучив у сітку воріт. Лише три хвилини потому А. Педраса з «Вільярреала» також отримав жовту картку. Потім гостьова команда швидко провела дві заміни: Р. Терратс і С. Чуквуезе вийшли замість Г. Ло Сельсо та Г. Морено відповідно. Однак саме «Райо Вальєкано» збільшив свою перевагу на 63-й хвилині, коли І. Палазон влучив у сітку воріт. Потім господарі поля отримали дві жовті картки поспіль: О. Валентин і Р. де Томас були попереджені. Незабаром після цього, на 70-й хвилині, жовту картку отримав і гравець «Вільярреала» Г. Ло Сельсо. Потім команда гостей провела третю заміну: А. Баєна вийшов замість Е. Капуе на 71-й хвилині. Потім «Райо Вальєкано» зробив дві заміни: П. Чаварріа та С. Камелло вийшли замість У. Лопеса і Р. де Томаса відповідно. Однак на 83-й хвилині Вільярреалу вдалося відігратися завдяки голу Г. Ло Сельсо. Потім «Райо Вальєкано» зробив ще дві заміни: на 85-й хвилині С. Комесана та А. Гарсія вийшли замість П. Сісса та Р. Фалькао відповідно. Тим не менш, ще був час для нових дій, оскільки А. Катена і Н. Джексон отримали жовті картки на останніх хвилинах гри. Зрештою, саме «Райо Вальєкано» здобув перемогу над «Вільярреалом» з рахунком 2:1 у цій незабутній зустрічі на «Естадіо де Вальєкас».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Райо Вальєкано, Вільярреал — Атлетіко.