Альмерія — Вальядолід — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 22:05 28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Вальядолід — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Вальядолід (Іспанія).

Альмерия - Вальядолид - 0:0. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Вальядолид - 0:0. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 37-й тур

Альмерія (Іспанія) — Вальядолід (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Мончу (70), Г. Плата (89), Мартін Хонгла (90+2), Кенеді (90+6)

Огляд матчу Альмерія — Вальядолід:

Альмерія і Вальядолід зійшлися в напруженому поєдинку Ла Ліги на стадіоні Power Horse — Estadio de los Juegos Mediterráneos. Незважаючи на всі зусилля обох команд, матч закінчився безгольовою нічиєю. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, обидві сторони не змогли реалізувати свої шанси. Альмерія почала другий тайм з новими силами, але «Вальядолід» відповів серією замін, щоб зберегти тиск на суперника. Поява Д. Мачіса замість Мончу на 58-й хвилині внесла свіжий атакувальний струмінь у гру «Вальядоліда». А. Агуадо та Р. Меса вийшли на поле на 66-й хвилині, намагаючись вийти з глухого кута. Мончу з Вальядоліда отримав жовту картку на 70-й хвилині за несвоєчасну атаку на гравця Альмерії.

У відповідь на це Альмерія випустила А. Ембарбу замість Л. Рамазані та продовжила тиск на Вальядолід. І. Фреснеда, Л. Роса і К. Перес були замінені на 73-й і 74-й хвилинах, оскільки «Вальядолід» шукав спосіб забити. Гравці «Альмерії» Г. Мелеро і Д. Соуза були замінені на 78-й хвилині, оскільки вони відчайдушно шукали спосіб забезпечити перемогу. Однак матч так і закінчився із загальними очками. У міру того як час минав, «Вальядолід» отримав три жовті картки поспіль: Г. Плата, М. Хонгла і Кенеді заробили вилучення на 89-й і 90-й хвилинах. Матч закінчився безгольовою нічиєю, залишивши обидві команди розмірковувати про втрачені шанси і необхідність поліпшити свою атакувальну гру. Вболівальники на стадіоні Power Horse — Estadio de los Juegos Mediterráneos стали свідками дуже конкурентної гри, але зрештою обидві команди відчуватимуть, що могли домогтися більшого.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Еспаньол — Альмерія, Вальядолід — Гетафе.