Валенсія — Еспаньол — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 22:05 28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) та ... Валенсія — Еспаньол — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) та Еспаньол (Іспанія).

Валенсия - Эспаньол - 2:2. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Эспаньол - 2:2. Чемпионат Испании, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 37-й тур

Валенсія (Іспанія) — Еспаньол (Іспанія) — 2:2 (1:1)
Голи: D. Лопес (38), Семюел Ліно (90+3) — К. Монтес (40), Брейтуейт (50)

Предупредження: К. Монтес (12), Хіль (37), Алекс Відаль (90), Брейтуейт (90+2)

Огляд матчу Валенсія — Еспаньол:

Футбольний матч між «Валенсією» та «Еспаньолом», що відбувся на стадіоні «Естадіо де Месталья», став захопливим поєдинком, у якому обидві команди билися до фінального свистка. У перерві рахунок був рівним — 1:1, а в основний час — 2:2. Перша значна подія в матчі сталася на 12-й хвилині, коли гравець «Еспаньола» К. Монтес отримав жовту картку. Валенсія зробила першу заміну на 34-й хвилині, замінивши Т. Лато на С. Ліно. На 37-й хвилині жовту картку отримав гравець «Еспаньола» О. Хіль. Валенсія вийшла з глухого кута на 38-й хвилині, коли Д. Лопес забив гол. Однак на 40-й хвилині «Еспаньол» швидко зрівняв рахунок завдяки голу К. Монтеса. Другий тайм «Еспаньол» почав потужно, і М. Брейтуейт забив приголомшливий гол на 50-й хвилині, вивівши команду вперед. Валенсія відповіла двома замінами на 62-й хвилині, випустивши на поле Т. Коррейю і Ніко замість Д. Фулк’є і Х. Дуро.

Еспаньол також зробив дві заміни на 67-й хвилині, замінивши А. Педросу на Б. Олівана і Вінісіуса Соузу на Д. Суареса. Суареса. Валенсія зробила останню заміну на 82-й хвилині, замінивши Е. Кавані на Д. Лопеса, який забив гол. Еспаньол також зробив останню заміну на 84-й хвилині, випустивши Ж. Пуадо замість А. Відаля. Останні кілька хвилин гри були напруженими, оскільки обидві команди прагнули вирвати перемогу. На останній хвилині гри дві жовті картки були показані гравцям «Еспаньйола», А. Відалю і М. Брейтуейту. На 90-й хвилині «Еспаньол» зробив останню заміну, випустивши С. Гомеса замість Ф. Калеро. Однак саме «Валенсія» знайшла крапку в матчі в компенсований час, коли С. Ліно забив гол, завершивши гру внічию 2:2. Загалом, матч являв собою напружену боротьбу двох рівних команд. І «Валенсія», і «Еспаньол» наполегливо боролися за перемогу, але в підсумку їм довелося задовольнятися одним очком. Сезон Ла Ліги триває, і попереду на нас чекають нові захопливі зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Валенсія, Еспаньол — Альмерія.