Ювентус — Мілан — 0:1. Чемпіонат Італії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-28 23:41 28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Мілан — 0:1. Чемпіонат Італії, 37-й тур. Огляд матчу, статистика

28 травня відбувся один із матчів 37-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Мілан (Італія).

Ювентус - Милан - 0:1. Чемпионат Италии, 37-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Милан - 0:1. Чемпионат Италии, 37-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 37-й тур

Ювентус (Турин) — Мілан (Італія) — 0:1 (0:1)
Голи: Жиру (40)

Предупредження: Дж. Мессіас (34), Хуан Куадрадо (56), Крунич (64)

Огляд матчу Ювентус — Мілан:

Це був довгоочікуваний матч між «Ювентусом» і «Міланом» на стадіоні «Альянц» у лізі Серії А. Уболівальникам не терпілося побачити, як ці дві сильні команди битимуться на полі. Перша половина гри була напруженою, обидві команди грали агресивно. На 34-й хвилині гравець «Мілана» Дж. Мессіас отримав жовту картку за фол. Гра продовжилася, і на 40-й хвилині О. Жиру забив гол за «Мілан», забезпечивши їм перевагу 1:0 перед перервою. Другий тайм розпочався з того, що «Ювентус» спробував зрівняти рахунок. Однак на 56-й хвилині Х. Куадрадо отримав жовту картку, що ще більше відкинуло «Ювентус» назад. Після цього «Мілан» зробив першу заміну, замінивши Х. Мессіаса на А. Саелемаекерса.

Намагаючись змінити ситуацію, «Ювентус» здійснив дві заміни на 63-й хвилині, замінивши Ф. Костича та А. Ді Марію на Л. Паредеса та А. Міліка відповідно. Однак оборона «Мілана» залишалася сильною, і на 64-й хвилині Р. Крунич отримав жовту картку. Відчуваючи тиск, «Ювентус» зробив ще одну заміну на 73-й хвилині, випустивши М. Кіна замість С. Ілінга Джуніора. Слідом за цим «Мілан» зробив дві заміни на 82-й хвилині, замінивши Т. Побегу на Б. Діаса і Ф. Балло-Тура на Р. Леао. В останні хвилини гри обидві команди зробили ще по одній заміні. На 83-й хвилині «Ювентус» випустив Бремера замість Л. Бонуччі, а «Мілан» замінив П. Калулу на Д. Калабрію. А на 86-й хвилині «Мілан» зробив останню заміну, замінивши О. Жиру на Д. Орігі. Незважаючи на те, що «Ювентус» зробив кілька спроб зрівняти рахунок, захист «Мілана» вистояв, і гра закінчилася з рахунком 1:0. Це була важка поразка для «Ювентуса», а «Мілан» відсвяткував заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Ювентус, Мілан — Верона.