Металіст 1925 — Кривбас — 0:1. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-29 16:50 29 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) ... Металіст 1925 — Кривбас — 0:1. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

29 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) і Кривбас (Кривий Ріг).

Металлист 1925 - Кривбасс - 0:1. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистикаМеталлист 1925 - Кривбасс - 0:1. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 29-й тур

Металіст 1925 (Харків) — Кривбас (Кривий Ріг) — 0:1 (0:0)
Голи: Задерака (46)

Предупредження: D. Кравченко (28), Курило (74), Бичек (84)

Огляд матчу Металіст 1925 — Кривбас:

Футбольний матч Прем’єр-ліги між командами «Металіст 1925» Харків і «Гірник» відбувся на стадіоні НТК ім. Б. М. Баннікова. Матч почався мляво, обидві команди не змогли скористатися своїми можливостями в першому таймі. У перерві рахунок залишився 0:0. Однак у другому таймі «Гірник» повернувся з новими силами і забив свій перший гол уже через хвилину після початку другого тайму. Гол забив М. Задерака, викликавши хвилю захоплення серед уболівальників «Гірника». Поки харківський «Металіст 1925» намагався відігратися, захист «Гірника» залишався непохитним. Тренер харківського «Металіста 1925» Віталій Косовський зробив дві заміни на 59-й хвилині. О. Ременюк замінив В. Дмитренка, а Б. Вачиберадзе вийшов замість К. Бичека. На 63-й хвилині Гірник також зробив заміну: М. Татарков замінив М. Задераку. На 73-й хвилині «Гірник» зробив другу заміну: В. Семутюка замінив Т. Кораблін.

Тим часом харківський «Металіст 1925» зробив третю заміну, замінивши Д. Кравченка на А. Абдуллаєва. Кравченко вже отримав жовту картку на 28-й хвилині, а І. Курило отримав ще одну жовту картку за харківський «Металіст 1925» на 74-й хвилині. Коли матч вступив у завершальну стадію, обидві команди здійснили заміни у спробі переломити ситуацію. На 82-й хвилині «Металіст 1925 Харків» ввів у гру А. Чирука Юрійовича замість В. Островського, а К. Бичек отримав жовту картку на 84-й хвилині. На 90-й хвилині Гірник здійснив ще дві заміни: Д. Сосах замінив Д. Шевченка, а А. Понєдєльнік — Ю. Опанасенка. Опанасенко. Однак це не судилося харківському «Металісту 1925», оскільки Гірник оформив перемогу ще одним голом на 90-й хвилині. Гол забив Т. Кораблін, забезпечивши перемогу «Гірника» з рахунком 2:0. Загалом, це був напружений матч між цими двома командами Прем’єр-ліги. У той час як харківський «Металіст 1925» мав свої шанси, «Гірник» скористався своїми і в підсумку здобув перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст 1925 — Динамо, Дніпро-1 — Кривбас.