Чорноморець — Рух — 1:3. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-29 16:54 29 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ... Чорноморець — Рух — 1:3. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

29 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і Рух (Львів).

Черноморец - Рух - 1:3. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистикаЧерноморец - Рух - 1:3. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 29-й тур

Чорноморець (Одеса) — Рух (Львів) — 1:3 (1:2)
Голи: Y. Pankiv (45+2) — В. Соломон-Отабор (18), Климчук (29), Климчук (63)

Попередження: Сапуга (8), Демченко (29), Дідик (37), Таллес (52)

Огляд матчу Чорноморець — Рух:

Футбольний матч Прем’єр-ліги між командами «Чорноморець» і «Рух Винники» очікувався напруженим, обидві команди прагнули набрати важливі очки і поліпшити своє становище в турнірній таблиці. Матч проходив на стадіоні «Чорноморець», і вболівальники обох команд були раді побачити своїх улюблених гравців у дії. У першій половині матчу домінували «Рух Винники», яким вдалося забити два голи і повести в рахунку. Перший гол у матчі відбувся на 18-й хвилині, його забив В. Соломон-Отабор, один із ключових гравців «Руху Винного». На 29-й хвилині «Чорноморець» отримав жовту картку, а через кілька миттєвостей Ю. Климчук забив другий гол у ворота «Руху Винного». «Чорноморець» намагався повернутися в гру і чинити тиск на суперника, але їхні зусилля не були винагороджені. На 37-й хвилині Рух Винний отримав жовту картку, а перед самим свистком на перерву «Чорноморець» забив власний гол, збільшивши різницю в рахунку до 1:2. Друга половина матчу була не менш напруженою, обидві команди наполегливо боролися за перемогу.

Першу заміну «Чорноморець» зробив на 46-й хвилині, випустивши Г. Хадіду замість А. Авагімяна. Однак «Рух Винники» продовжували домінувати у грі, і Таллес отримав жовту картку на 52-й хвилині. На 63-й хвилині «Рух Винники» зробили першу заміну, замінивши Ф. Альваренгу на І. Квасницю. Через кілька миттєвостей Ю. Климчук забив свій другий гол у матчі, довівши рахунок до 1:3. Рух Винний зробив ще дві заміни, прибравши М. Сапугу й Таллеса і ввівши в гру О. Притулу та В. Холода. Другу і третю заміни «Чорноморець» здійснив на 71-й і 85-й хвилинах, випустивши А. Штогріна замість Д. Юсова і О. Васильєва замість О. Гладкого. Однак, незважаючи на всі зусилля, «Чорноморець» не зміг забити ще один гол, і матч закінчився з рахунком 1:3 на користь «Рух Винники». Матч був захопливим і цікавим, з відмінними виступами обох команд. «Рух Винники» заслужено виграли матч, показавши свою силу і рішучість на полі. Однак «Чорноморець» також грав добре і показав, що у нього є потенціал бути конкурентоспроможною командою в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст — Чорноморець, Рух — Олександрія.