Металіст — Минай — 1:2. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-05-29 16:55 29 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) і ... Металіст — Минай — 1:2. Чемпіонат України, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

29 травня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст (Харків) і Минай (Минай).

Металлист - Минай - 1:2. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистикаМеталлист - Минай - 1:2. Чемпионат Украины, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 29-й тур

Металіст (Харків) — Минай (Минай) — 1:2 (1:0)
Голи: Ю. Демченко (36) — O. Вишневський (61), R. Паламар (75)

Предупредження: B. Чуєв (15), Чідомере (23), R. Corral (47), Дмитрук (52), S. Петко (53), S. Валенсіо (71), M. Ghecev (71), Немчанінов (80), A. Булеза (84)

Огляд матчу Металіст — Минай:

Матч Прем’єр-ліги між харківським «Металом» і «Минаєм», що відбувся на стадіоні «Обласний спорткомплекс "Металіст», був історією двох половин. За рахунку 1:0 на користь харківського «Металу» в перерві господарі поля контролювали хід гри. Однак у другому таймі «Минай» зумів відігратися і здобути перемогу з рахунком 2:1. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди мали рівну кількість моментів. Перша жовта картка в матчі з’явилася на 15-й хвилині, коли був вилучений гравець «Миная» Б. Чуєв. На 23-й хвилині свою жовту картку отримав А. Чидомир із харківського «Металу». Однак саме харківський «Метал» взяв першу кров, забивши гол на 36-й хвилині від Ю. Демченка, вивівши господарів уперед. Минай швидко відреагував, зробивши першу заміну на 40-й хвилині: М. Гечев вийшов замість Б. Чуєва. Другий тайм пройшов у більш напруженій боротьбі, обидві команди боролися за контроль над ситуацією. На початку другого тайму «Минай» зробив ще дві заміни, випустивши І. Гончара і Т. Дмитрука замість Б. Чуєва та І. Гончара відповідно.

Харківський «Метал» також зробив дві заміни на початку другого тайму: К. Влаха та І. Чайковського замінили В. Наумець і С. Валенсіо. Валенсіо. У другому таймі суддя також став діяти більш активно: на 47-й хвилині жовту картку отримав гравець харківського «Металу» Р. Коррал. Гравці «Миная» Т. Дмитрук і С. Петько отримали жовті картки на 52-й і 53-й хвилинах відповідно. «Минай» зробив останню заміну на 56-й хвилині, коли А. Байдал вийшов замість Р. Паламара. Ця заміна виявилася плідною для «Миная», який зрівняв рахунок на 61-й хвилині завдяки голу О. Вишневського. На 71-й хвилині жовту картку отримав гравець «Миная» М. Гечев, а потім і гравець харківського «Металу» С. Валенсіо. На 72-й хвилині харківський «Метал» здійснив ще дві заміни: Ю. Демченка і Г. Синчука було замінено на М. Багачанського і Ю. Рязанцева відповідно. Однак на 75-й хвилині «Минай» вийшов уперед після призначення пенальті, який реалізував Р. Паламар. Гравці «Минаю» Д. Немчанінов і А. Булеза отримали жовті картки на 80-й і 84-й хвилинах відповідно. Харківський «Метал» спробував зрівняти рахунок в останні хвилини гри, зробивши останню заміну на 87-й хвилині, коли С. Валенсіо був замінений на Д. Кайдалова. Однак «Минай» утримав перевагу і здобув перемогу у впертій боротьбі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст — Чорноморець, Минай — Зоря.