Торіно — Інтер — 0:1. Чемпіонат Італії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-03 21:25 3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) та ... Торіно — Інтер — 0:1. Чемпіонат Італії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) та Інтер (Мілан).

Торино - Интер - 0:1. Чемпионат Италии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Интер - 0:1. Чемпионат Италии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 38-й тур

Торіно (Турин) — Інтер (Мілан) — 0:1 (0:1)
Голи: Брозович (37)

Предупредження: Чалханоглу (50), Вілфрід Сінго (58), Р. Госенс (68), I. Juric (75)

Огляд матчу Торіно — Інтер:

Матч між «Торіно» та «Інтером» проходив у напруженій боротьбі протягом усіх 90 хвилин. Гра проходила на стадіоні «Олімпіко Гранде Торіно», і гості з Мілана здобули перемогу з рахунком 1:0. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди створювали моменти, але не змогли їх реалізувати. Однак на 37-й хвилині «Інтер» вирвав перемогу, коли Марсело Брозовіч пробив повз воротаря «Торіно» і зробив рахунок 1:0 на користь своєї команди. У другому таймі було зроблено більше замін, оскільки обидві команди намагалися знайти спосіб повернутися в гру. Хакан Калханоглу з «Інтера» отримав жовту картку на 50-й хвилині, а через п’ять хвилин його замінив Ніколо Барелла. Торіно також здійснив дві заміни на 57-й хвилині, коли Мергім Воєвода та Рікардо Родрігес звільнили місце для Оли Айни та Янна Карамоха. «Інтер» продовжував володіти м’ячем і виглядав небезпечно в перервах. Однак їм не вдалося збільшити свою перевагу, і «Торіно» продовжував іти вперед у пошуках рівного рахунку.

«Граната» отримала жовту картку на 58-й хвилині, коли Вільфрід Сінго був покараний за фол. Інтер зробив ще дві заміни на 65-й і 66-й хвилинах, коли Самір Хандановіч і Алессандро Бастоні були замінені на Андреа Кордаза і Франческо Ачербі відповідно. Тим часом, Торіно випустив Кароля Лінетті замість Саші Лукіча на 69-й хвилині. На 74-й хвилині «Інтер» зробив останню заміну, коли Робін Госенс був замінений на Ріккардо Белланову. На 75-й хвилині «Торіно» отримав жовту картку за фол на гравцеві «Інтера». У заключні 10 хвилин «Торіно» здійснив ще дві заміни, коли Вільфрід Сінго та Іван Іліч вийшли замість Даніеле Секка та П’єтро Пеллегрі відповідно. Однак жодна з команд не змогла збільшити рахунок, і «Інтер» утримав перемогу з рахунком 1:0. Загалом, це була важка перемога «Інтера», який виглядав надійно ззаду і небезпечно попереду. З іншого боку, «Торіно» буде розчарований тим, що не зміг скористатися своїми шансами, і продовжить пошуки своєї першої перемоги в сезоні.