Лор’ян — Страсбур — 2:1. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-03 23:52 3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Страсбур — 2:1. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Страсбур (Франція).

Лорьян - Страсбур - 2:1. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Страсбур - 2:1. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 38-й тур

Лор’ян (Франція) — Страсбур (Франція) — 2:1 (2:0)
Голи: Р. Фавр (10), Р. Фавр (36) — Жан-Рікнер Бельгард (57)

Предупредження: Жан-Рікнер Бельгард (66), Лоран Абергель (89)

Огляд матчу Лор’ян — Страсбур:

У захопливому поєдинку Ліги 1 «Лор’ян» зумів утримати перевагу в два м’ячі та здобути перемогу над «Страсбуром» із рахунком 2:1 на стадіоні «Ів Алленмат — Ле Мустуар». Перший тайм повністю належав «Лор’яну», оскільки вони домінували в грі і створили безліч моментів. Молодий нападник Р. Файвр відразу ж проявив себе, забивши свій перший гол на 10-й хвилині матчу. Господарі продовжували чинити тиск і були винагороджені, коли Файвр забив свій другий гол за вечір на 36-й хвилині. На початку другого тайму «Страсбур» зробив три швидкі заміни, намагаючись посилити свою атаку. Е. Соболь, С. Прчич і К. Гамейро були замінені на К. Дагба, І. Сіссоко і Т. Делейна. Ці заміни надали грі «Страсбура» таку необхідну енергію і вдихнули життя в атаку. Молодий півзахисник Ж. Беллегарде став героєм для «Страсбура», забивши гол на 57-й хвилині, скоротивши відставання «Лор’яна» до одного м’яча.

На 66-й хвилині Беллегарде отримав жовту картку. По ходу гри обидві команди продовжували наполегливо боротися за перемогу. Страсбур" мав шанс зрівняти рахунок наприкінці матчу, але захист «Лор’яна» вистояв. У другому таймі «Лор’ян» також зробив три заміни: Г. Калулу вийшов замість Ж. Лапорта на 67-й хвилині, потім Е. Ж. Крупі замінив Фейвра, а А. Карі — Е. Ле Фе на 83-й хвилині. А. Мейте замінив Ю. Катліна на 85-й хвилині. Наприкінці гри гравець «Лор’яна» Л. Абержель отримав жовту картку, але це не завадило їм здобути заслужену перемогу. Підсумковий рахунок 2:1 на користь «Лор’яна» є справедливим відображенням матчу, адже вони були кращою командою протягом усієї гри. Загалом, це був захопливий матч із великою кількістю подій і хвилювань. Лор’ян проявив характер і стійкість, щоб утримати свою перевагу в боротьбі з рішуче налаштованим Страсбуром. Вболівальники обох команд, безсумнівно, сподіватимуться на нові захопливі зустрічі в майбутньому.