Емполі — Лаціо — 0:2. Чемпіонат Італії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-03 23:54 3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Лаціо — 0:2. Чемпіонат Італії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Лаціо (Рим).

Эмполи - Лацио - 0:2. Чемпионат Италии, 38-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Лацио - 0:2. Чемпионат Италии, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 38-й тур

Емполі (Італія) — Лаціо (Рим) — 0:2 (0:0)
Голи: Романьолі (48), Луїс Альберто (90+2)

Попередження: Жан-Даніель Акпа Акпро (14), Н. Камб’ягі (37), Мілінкович-Савіч (40), Весіно (62), Н. Камб’ягі (89)

Огляд матчу Емполі — Лаціо:

Нещодавній матч між «Емполі» та «Лаціо» був захопливим поєдинком, який тримав уболівальників у напрузі до самого кінця. Матч проходив на «Стадіо Карло Кастеллані», і хоча гра почалася повільно, події швидко загострилися. У першому таймі рахунок був рівним — 0:0, але це не означає, що не було захопливих моментів. На 14-й хвилині гравець «Емполі» Дж. Акпа Акпро отримав жовту картку за грубу гру. Потім, на 37-й хвилині, була ще одна жовта картка, цього разу для гравця «Емполі» Н. Камб’яги. Однак «Лаціо» також отримав жовту картку до перерви: С. Мілінкович-Савич отримав її на 40-й хвилині. Попри ці інциденти, перший тайм не приніс голів. Лише на початку другого тайму глухий кут був остаточно перерваний. На 48-й хвилині гравець «Лаціо» А. Романьолі забив гол, який вивів команду вперед порівняно з «Емполі». Ця перевага збереглася навіть після того, як на 57-й хвилині «Емполі» провів заміну: А. Грассі замінив Л. Хендерсона.

На 62-й хвилині гравець «Лаціо» М. Вечіно отримав жовту картку, після чого «Емполі» зробив першу заміну: на 63-й хвилині Педро вийшов замість М. Дзакканьї. Потім, на 71-й хвилині, «Лаціо» зробив дві заміни: Д. Катальді вийшов замість М. Вечіно, а Н. Казале — замість А. Романьолі. Емполі також здійснив кілька змін: Р. Пікколі замінив М. Пікколі замінив М. Дестро, а Ф. Бандінеллі вийшов замість Н. Хааса, обидва на 75-й хвилині. У хвилини, що залишилися, було зроблено ще кілька замін: у складі «Емполі» вийшли Г. Вікаріо і Дж. Фацціні, а в складі «Лаціо» С. Мілінкович-Савич був замінений на М. Бертіні. На жаль для «Емполі», гра закінчилася на поганій ноті, адже Н. Камб’ягі отримав другу жовту картку на 89-й хвилині, а потім йому було показано червону картку. В останні хвилини матчу Луїс Альберто з «Лаціо» забив ще один гол, зробивши остаточний рахунок 0:2 на користь «Лаціо». Попри не надто велику кількість голів, матч був напруженим, з великою кількістю викликів, карток і замін, що робило гру цікавою. «Лаціо» вийшов переможцем, але «Емполі» чинив сильний опір, і обидві команди показали, що у них є все необхідне для участі в Серії А.