Осер — Ланс — 1:3. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-03 23:55 3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Осер (Франція) і ... Осер — Ланс — 1:3. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Осер (Франція) і Ланс (Франція).

Осер - Ланс - 1:3. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистикаОсер - Ланс - 1:3. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 38-й тур

Осер (Франція) — Ланс (Франція) — 1:3 (0:1)
Голи: М’Байє Ніанг (71) — А. Клод-Моріс (19), А. Клод-Моріс (48), Опенда (78)

Попередження: С. Самед (6), Джубал (27), Массадіо Хайдара (69), Градіт (83)

Огляд матчу Осер — Ланс:

У захопливому футбольному матчі між «Осером» і «Ленсом» на стадіоні «Стад де л’Аббе Дешам» у Лізі 1 перемогу здобули гості, вигравши у господарів поля з рахунком 3:1. У першій половині матчу «Ленс» вийшов уперед на 19-й хвилині, коли А. Клод-Моріс забив чудовий гол. Хоча «Осер» намагався чинити опір, вони не змогли пройти захист «Ленса» до кінця першого тайму, залишивши рахунок 0:1 на користь «Ленса». Осер почав другий тайм з двох швидких замін, випустивши Н. Да Косту та А. Зедадку. Однак це не завадило «Ленсу» подвоїти свою перевагу всього за дві хвилини до кінця другого тайму, забивши ще один гол від А. Клода-Моріса. Попри відставання у два м’ячі, «Осер» продовжував боротися і забив свій перший гол на 71-й хвилині завдяки голу М. Ньянга. Однак їхні надії на повернення були недовгими, оскільки «Ленс» відповів лише через сім хвилин голом Л. Опенди.

На 74-й хвилині у «Ленса» також було скасовано гол через офсайд, а на 90-й хвилині така ж доля спіткала «Осер». Матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «Ленса», який продемонстрував велику силу як в атаці, так і в обороні. Матч не обійшовся без жовтих карток: С. Абдул Самед, Джубал і М. Хайдара отримали їх за «Ленс» на 6-й, 27-й і 69-й хвилинах відповідно. Захист «Ленса» також був попереджений на 83-й хвилині, коли жовту картку отримав Ж. Градіт. Осер зробив ще три заміни під час гри, випустивши Г. Хейна, Г. Перрена і Г. Массенго на 56-й, 57-й і 72-й хвилинах відповідно. «Ленс» також зробив ще три заміни: А. Фульгіні, К. Дансо і В. Саїд вийшли замість А. Клода-Моріса, Ф. Сотоки і Ж. Онана на 65-й хвилині. На 79-й хвилині А. Букса і Ж. Ле Кардинал замінили Л. Опенду і Д. Мачадо. Матч являв собою фантастичне видовище, обидві команди виклалися по максимуму. Однак у підсумку перемогли «Ленс» і завоювали всі три очки.