ПСЖ — Клермон — 2:3. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-03 23:58 3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Клермон — 2:3. Чемпіонат Франції, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

3 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Клермон (Франція).

ПСЖ - Клермон - 2:3. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Клермон - 2:3. Чемпионат Франции, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 38-й тур

ПСЖ (Париж) — Клермон (Франція) — 2:3 (2:2)
Голи: Рамос (16), Мбаппе (21) — Гастьєн (24), Мехді Зеффане (45+1), Греджон Кієй (63)

Предупредження: Мбаппе (28), Даніло Перейра (76), Матеуш Вітеска (90+1)

Огляд матчу ПСЖ — Клермон:

У захопливому матчі Ліги 1, що відбувся на стадіоні «Парк де Пренс», «Парі Сен-Жермен» зустрівся з «Клермон Фут». Обидві команди почали матч потужно, і гра проходила у високому темпі. Перша значуща подія матчу відбулася на 5-й хвилині, коли «Клермон Фут» забив гол, але його скасували через гандбол Г. К’єї. Парі Сен-Жермен відповів потужно, і на 16-й хвилині С. Рамос вивів господарів уперед, забивши гол.

Момент залишився за «ПСЖ», і на 21-й хвилині К. Мбаппе заробив пенальті для своєї команди, який, на жаль, не реалізував. Наполегливість «Клермон Фут» окупилася на 24-й хвилині, коли Ж. Гастьєн забив перший гол у матчі. Однак перевага «ПСЖ» була недовгою: на 45-й хвилині М. Зеффане з «Клермон Фут» вразив ворота суперника, і рахунок у перерві став 2:2. На початку другого тайму «Клермон Фут» замінив М. Зеффане на Ж. Аллевіна, а «ПСЖ» замінив Х. Екітіке на К. Солера. Солера. ПСЖ також зробив другу заміну, випустивши Вітінью замість Р. Санчеса на 58-й хвилині. На 63-й хвилині гравець «Клермон Фут» Г. К’єї забив вирішальний гол. Команда господарів не змогла відповісти, і «Клермонт Фут» продовжував домагатися нових голів. На 69-й хвилині «Клермон Фут» зробив третю заміну: М. Гоналонс замінив І. Маньїна, а Мухаммед Чам замінив С. Гауї. У міру того, як час минав, ПСЖ нарощував зусилля, щоб зрівняти рахунок. На 80-й хвилині вони зробили дві останні заміни, замінивши Г. Доннарумму на А. Летельє та Е. Біцьябу на Маркіньоса. Однак останнє слово залишилося за «Клермон Фут». На 84-й хвилині вони замінили Г. К’єї на К. Андрича, а на 89-й хвилині Нето Боржеса на Ф. Ож’є. Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь «Клермон Фут». Однак гра не обійшлася без інцидентів: на 76-й хвилині жовту картку отримав гравець ПСЖ Д. Перейра, а на 90-й хвилині — гравець «Клермон Фут» М. Ветеска. На закінчення можна сказати, що це був фантастичний матч з великою кількістю подій і драматизму, який не був вирішений до самого кінця. Обидві команди виклалися на повну, але в підсумку «Клермон Фут» виявився на висоті. ПСЖ буде розчарований результатом, але, безсумнівно, повернеться сильнішим у майбутніх матчах.