Рух — Олександрія — 0:0. Чемпіонат України, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-04 17:01 4 червня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) та ... Рух — Олександрія — 0:0. Чемпіонат України, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

4 червня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) та Олександрія (Олександрія).

Рух - Александрия - 0:0. Чемпионат Украины, 30-й тур. Обзор матча, статистикаРух - Александрия - 0:0. Чемпионат Украины, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 30-й тур

Рух (Львів) — Олександрія (Олександрія ) — 0:0 (0:0)

Попередження: М. Михайленко (22), Сапуга (25), Бабогло (26), O. Prytula (28), Y. Kopyna (45+3), Підгурський (50)

Огляд матчу Рух — Олександрія:

«Рух Винники» та «Олександрія» зустрілися в матчі Прем’єр-ліги на «Арені Львів». У першому таймі обидві команди не змогли реалізувати свої можливості, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. По ходу матчу кілька гравців отримали жовті картки за необережні фоли. Першим був вилучений гравець «Олександрії» М. Михайленко на 22-й хвилині, а потім М. Сапуга з «Руху Винників» на 25-й хвилині. У першому таймі жовті картки також отримали гравці «Олександрії» В. Бабогло та «Рух Винники» О. Притула. Останню жовту картку в першому таймі отримав гравець «Олександрії» Ю. Копина на 45-й хвилині. У другому таймі обидві команди грали агресивніше. На 50-й хвилині за необережну атаку був вилучений гравець команди «Рух Винники» Д. Підгурський.

Незважаючи на кілька замін, проведених обома командами, до фінального свистка рахунок залишився 0:0. На 67-й хвилині першим був замінений гравець «Олександрії» Е. Мустафаєв, його замінив О. Кожушко. Рух Винники зробили першу заміну на 70-й хвилині, Ф. Альваренга вийшов замість І. Квасниці. Олександрія зробила ще дві заміни наприкінці матчу, А. Шулянський і С. Рибалка замінили А. Цурікова та М. Михайленка відповідно. Дві останні заміни «Рух Винники» зробив на 84-й і 90-й хвилинах: В. Соломон-Отабор замінив М. Мисика, а О. Довгий вийшов замість І. Квасниці. Останню жовту картку в матчі отримав Рух Винник на 90-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, і матч закінчився безгольовою нічиєю.