Бетіс — Валенсія — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-06-05 00:07 4 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Валенсія — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 38-й тур. Огляд матчу, статистика

4 червня відбувся один із матчів 38-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Валенсія (Іспанія).

Бетис - Валенсия - 1:1. Чемпионат Испании, 38-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Валенсия - 1:1. Чемпионат Испании, 38-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 38-й тур

Бетіс (Севілья) — Валенсія (Іспанія) — 1:1 (1:0)
Голи: A. Перес (1) — D. Лопес (71)

Предупредження: Іглесіас (90+10), Гуардадо (90+12)

Огляд матчу Бетіс — Валенсія:

Матч між «Реал Бетіс» і «Валенсією» став захопливим протистоянням двох грандів Ла Ліги, яке змусило вболівальників бути в напрузі від початку і до кінця. Гравці вийшли на поле стадіону «Беніто Вільямарін», налаштовані на перемогу. «Реал Бетіс» розпочав гру потужно, А. Перес забив перший гол у матчі всього за одну хвилину до кінця. Така рання перевага додала енергії господарям поля, які продовжували йти вперед і створювати можливості протягом усього тайму. Валенсія насилу встигала за ними, і рахунок у перерві залишився 1:0 на користь «Реал Бетіс». На початку другого тайму обидві команди активізували свою гру, і почалися заміни. У «Реал Бетіса» замість А. Руїбаля вийшов І. Сабалі. Сабалі, а «Валенсія» зробила дві заміни, випустивши С. Ліно замість А. Марі та Т. Коррейю замість Д. Фулк’є. Ці зміни вплинули на перебіг матчу, оскільки в другому таймі обидві команди створили більше моментів. Зусилля «Валенсії» окупилися на 71-й хвилині, коли Д. Лопес забив гол, зрівнявши рахунок у матчі — 1:1.

У відповідь на це «Реал Бетіс» випустив на поле В. Карвальо та Хуанмі замість А. Гуардадо та А. Переса відповідно. Валенсія також зробила ще дві заміни, випустивши Я. Клюйверта замість Я. Васкеса і Й. Мусу замість Д. Лопеса. На жаль для вболівальників «Валенсії», їхні надії впали на 81-й хвилині, коли Ю. Муса отримав червону картку, залишивши команду в меншості. Валенсія зробила п’яту й останню заміну, випустивши А. Альмейду замість Х. Гільямона, а Реал Бетіс випустив Е. Гонсалеса замість Х. Круса. Останні хвилини матчу були напруженими, і «Реал Бетіс» отримав три жовті картки: Х. Крус, Б. Іглесіас та А. Гуардадо. Незважаючи на пізній натиск, додаткових голів забито не було, і матч закінчився внічию 1:1. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував майстерність і рішучість як «Реал Бетіса», так і «Валенсії». Заміни зіграли вирішальну роль у грі, і хоча вилучення гравця «Валенсії» ускладнило їм завдання, їхні зусилля і стійкість були вражаючими. Вболівальники обох команд залишали стадіон, знаючи, що їхні команди виклалися на повну.