Гольові рекорди Владислава Ваната та Віталія Буяльського

2023-06-05 18:45 У неділю, 4-го червня, виїзним поєдинком проти харківського «Металіста 1925» завершився черговий сезон в Український Прем’єр-лізі ... Гольові рекорди Владислава Ваната та Віталія Буяльського

У неділю, 4-го червня, виїзним поєдинком проти харківського «Металіста 1925» завершився черговий сезон в Український Прем’єр-лізі для київського «Динамо». Він став особливим для двох гравців нашої команди — півзахисника Віталія Буяльського та нападника Владислава Ваната, яким вдалося встановити особисті рекорди результативності.

Владислав Ванат та Віталій Буяльський (фото: fcdynamo.com)

Зокрема, Віталій Буяльський вперше у своїй кар’єрі забив більше дев’яти м’ячів у чемпіонаті України протягом одного сезону, таким чином, встановивши особистий рекорд — 12 влучних «пострілів» у 27-ми матчах в УПЛ (Буяльський провів на полі 2342 хвилини ігрового часу). Крім того, в активі Віталія ще 4 результативні передачі.

Нагадаємо, Буяльський забивав по 9 м’ячів у сезонах 2019/2020 та 2021/2022. Усього на його рахунку 50 голів у внутрішньому чемпіонаті.

Владислав Ванат провів свій другий повноцінний сезон в УПЛ (минулого року він виступав на правах оренди за одеський «Чорноморець») і одразу також встановив планку результативності достатньо високо — на його рахунку теж 12 забитих м’ячів у 25-ти матчах. Цей показник дозволив йому стати найкращим бомбардиром «Динамо» у сезоні-2022/2023 років. Ванату для цього досягнення знадобилося 1644 хвилини. Також на рахунку Владислава 4 асисти у нинішньому чемпіонаті.