Фіорентина — Вест Гем — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-06-08 00:02 7 червня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Вест Гем ... Фіорентина — Вест Гем — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

7 червня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Вест Гем (Лондон).

Фиорентина - Вест Хэм - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФиорентина - Вест Хэм - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Фіорентина (Флоренція) — Вест Г ем ( Лондон) — 1:2 (0:0)
Голи: Г. Бонавентура (67) — Бенрахма (62), Боуен (90)

Предупредження: Бенрахма (31), Н. Агерд (53), Мандрагора (66), Дункан (67), Міленковіч (75), Соф’ян Амрабат (85), Боуен (90+7)

Огляд матчу Фіорентина — Вест Гем:

«Фіорентина» приймала «Вест Гем» у вирішальному матчі Ліги конференції УЄФА Europa на «Фортуна Арені». Матч пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди виклалися по максимуму, змусивши глядачів ревіти від захвату. У першій половині гри обидві команди не могли забити, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. Перше вилучення в матчі відбулося на 31-й хвилині, коли жовту картку отримав гравець «Вест Гема» С. Бенрахма. Однак «Фіорентина» змарнувала золоту нагоду на останніх хвилинах першого тайму, коли Л. Йовіч забив гол, який пізніше був скасований через офсайд. Другий тайм розпочався зі швидкої заміни у складі «Фіорентини»: Л. Йовіч змінив А. Кабрала. На 53-й хвилині «Вест Гем» отримав ще одну жовту картку — жовта картка була показана Н. Агерду.

Незабаром обидві команди зробили другі заміни, і в матчі нарешті відбувся перший гол: «Вест Гем» отримав право на пенальті, який на 62-й хвилині реалізував С. Бенрахма. «Фіорентина» швидко завдала удару у відповідь, забивши гол від Г. Бонавентури на 67-й хвилині. Однак наприкінці гри сталася ще одна драма: «Вест Гем» забив вирішальний гол на 90-й хвилині завдяки голу Дж. Боуена, який забезпечив їм перемогу. Матч був напруженим протягом усього часу, і в останні хвилини гри було зафіксовано ще кілька вилучень. Р. Мандрагора був замінений на А. Барака в останні хвилини, а в грі відбулася остання заміна у складі «Вест Гема», коли М. Антоніо звільнив місце для А. Огбонни. Загалом, це був пульсуючий матч, у якому було все: голи, жовті картки та безліч замін. У підсумку «Вест Гем» здобув перемогу над «Фіорентиною» з рахунком 2:1. Ця перемога забезпечила їм значну перевагу в таблиці очок і дала потужний імпульс перед майбутніми матчами. Уболівальники були в захваті та залишали стадіон зі спогадами про гру, які вони плекатимуть ще довгий час.