Товариський матч. Німеччина — Україна — 3:3. Огляд матчу, статистика

2023-06-12 21:00 У понеділок, 12 червня, збірна України провела в Бремені товариський проти збірної Німеччини. Фото - Оксана ... Товариський матч. Німеччина — Україна — 3:3. Огляд матчу, статистика

У понеділок, 12 червня, збірна України провела в Бремені товариський проти збірної Німеччини.

Фото - Оксана Васильєва

Товариський матч

НІМЕЧЧИНА — УКРАЇНА — 3:3 (1:2)
Голи: Вольф (6), Хаверц (83), Кімміх (90+1 пен.) — Циганков (18, 56), Мудрик (23)

Предупредження: Соболь (90)

Україна: 12.Трубін — 18.Тимчик, 13.Забарний, 22.Матвієнко, 16.Миколенко (2.Соболь, 78) — 6.Степаненко (14.Ігнатенко, 64), 21.Судаков — 15.Циганков (20.Зубков, 71), 10.Мудрик (19.Піхальонок, 78), 7.Ярмоленко (К) (8.Маліновський, 64) — 11.Довбик (9.Ванат, 64).
Запасні: 1.Бущан, 23.Лунін, 3.Сваток, 4.Бондар, 5.Сидорчук, 17.Конопля.

Німеччина: 12.Трапп, 2.Рюдігер, 3.Раум (13.Хенріхс, 71), 4.Гінтер, 15.Шлоттербек (16.Клостерманн, 46), 6.Кімміх (К), 8.Горецька (14.Мусіала, 62), 17.Брандт (24.Вірц, 71), 25.Вольф (18.Гофманн, 62), 9.Фюльлькруг (7.Хаверц, 46), 19.Сане.
Запасні: 1.тер Штеген, 22.Лено, 5.Керер, 23.Джан, 26.Тьяв.

Стенограма матчу та статистика >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Матч розпочався з холодного душу для збірної України. Уже на 2-й хвилині Мудрик у нешкідливій ситуації зіграв на своїй половині поля чітко на Фюльлькруга, і той без перешкод пробивав по воротах Трубіна метрів із 12-ти, однак «пробачив» українській національній команді — після його удару м’яч пролетів у лічених сантиметрах від штанги. Але через чотири хвилини німці все ж відкрили рахунок: Вольфу дозволили спокійно прийняти передачу у штрафному майданчику «синьо-жовтих», той завдав удару і після рикошету від ноги Забарного м’яч влетів у ворота — 1:0.

Надалі збірна Німеччини володіла повною перевагою, проте на 18-й хвилині українці зуміли реалізувати одну зі своїх контратак: Тимчик, отримавши передачу від Забарного, пасом на хід вивів Циганкова віч-на-віч із Траппом правим флангом і той холоднокровним ударом відправив м’яч у дальній кут воріт — 1:1.

Ба більше, на 23-й хвилині матчу збірна України взагалі вийшла вперед. Ярмоленко вступив у відбір на половині поля збірної Німеччини, домігся успіху, кинув у прорив правим флангом Тимчика, який від лицьової лінії виконав простріл у штрафний майданчик, де Циганков розумно пропустив цю передачу на Мудрика, який, здавалося, не дуже вдало замкнув цю комбінацію, але м’яч після рикошету від Рюдігера влетів у ворота німецької національної команди — 1:2.

Другий пропущений м’яч накрутив збірну Німеччини. Вона збільшила темп і ступінь агресії, і на 30-й хвилині зуміла відповісти ударом Горецкі метрів із 20-ти, після якого м’яч ледь розминувся з хрестовиною воріт збірної України.

Аж до завершення першого тайму збірна Німеччини володіла тотальною перевагою, але українці діяли в обороні надійно, і не дозволили супернику створити жодного гольового моменту. Лише в компенсований час першої половини зустрічі німці були близькі до успіху — це Сане, виконуючи штрафний удар, спрямував м’яч у поперечину воріт Трубіна.

Другий тайм також проходив під знаком явної переваги збірної Німеччини, проте українській національній команді вдалося розвинути свій успіх. На 56-й хвилині Гінтер помилився, приймаючи передачу у своєму штрафному майданчику, і цим скористався Довбик, який зреагував на ситуацію: він перехопив м’яч, віддав пас на вільного Циганкова, і той вразив фактично порожні ворота — 1:3.

Третій пропущений гол, як здалося, дещо збентежив німців, але вони продовжували володіти перевагою. Утім, збірна України в цьому відрізку матчу виглядала дуже впевнено. Не тільки з точки зору оборонних дій, так і з точки зору контргри. Як наслідок, німецька національна протягом тривалого періоду гри мала лише один шанс домогтися успіху — у вигляді удару Рюдігера метрів з 10-ти, після якого м’яч пролетів за півметра від штанги воріт української збірної. При цьому відзначитися могли й українці — це Зубков після м’якого пасу, що розсікає, від Мудрика вийшов практично сам на сам із Траппом, пробив у ближній кут із близької відстані, але голкіпер збірної Німеччини зумів виручити свою команду.

Але наприкінці зустрічі господарі поля все ж зуміли переломити ситуацію. На 83-й хвилині гри Рюдігер передачею зі своєї половини поля доставив м’яч на Гаверца, який у штрафному майданчику збірної України легко виграв боротьбу у Матвієнка, який пасивно вів боротьбу, і без проблем вразив ціль — 2:3. А на 90-й хвилині матчу Соболь під час чергової атаки німців сфолив на тому самому Хаверці у штрафному майданчику української збірної, і головний арбітр без вагань вказав на «точку». Пенальті реалізував Кімміх, спрямувавши м’яч під саму штангу — у підсумку, 3:3.

Додамо, що свій наступний матч збірна України проведе вже цієї п’ятниці, 16 червня, коли в рамках чергового туру відбіркового циклу Євро-2024 зіграє в Скоп’є зі збірною Північної Македонії (початок о 21:45 за київським часом).