Юхим Конопля: «В першому таймі програвали македонцям боротьбу, підбори. Гра просто не йшла»

2023-06-17 10:40 Захисник збірної України Юхим Конопля — про вчорашній матч відбуркового циклу Євро-2024 проти Північної Македонії (3:2), ... Юхим Конопля: «В першому таймі програвали македонцям боротьбу, підбори. Гра просто не йшла»

Захисник збірної України Юхим Конопля — про вчорашній матч відбуркового циклу Євро-2024 проти Північної Македонії (3:2), в якому від став автором одного із голів української национальної команди.

Юхим Конопля

«Настрій дуже гарний, тому що виграли в дуже важкому матчі. Програвали 0:2, але зробили дуже потужний камбек. Дуже щасливий від цього, від того, що ми можемо подарувати цю перемогу нашій країні, нашим воїнам та подякувати їм від усього серця.

В перерві матчу тренерський штаб указав нам на наші помилки, які ми робили в першому таймі. Тренери сказали, що потрібно додати в бажанні, тому що в першому таймі ми програвали супернику боротьбу, підбори. Гра просто не йшла. З таким настроєм ми й війшли на другий тайм, додали і все вийшло.

Мій гол? Дуже позитивні відчуття, тому що допоміг команді здобути перемогу. Вважаю, що після виходу на заміну доклав зусиль та трохи освіжив гру, і нам це дійсно допомогло, я дуже радий цьому. А сама комбінація, що призвела до мого голу, була награна — ми таке віпрацювуємо на тренуваннях. А сам мій гол присвячую нашим воїнам!», — сказав Конопля «Суспільному».

Кращий коментар

Roman-Dynamo
Roman Dynamo - Старожил
17.06.2023 19:45
ні . не жартував . він футболом мало цікавиться , і за останнє покоління толком знав тільки Ярмоленка і Коноплянку , а тут десь глянув в новинах що Конопля забив , і виникло питання яке я вище писав.