Товариський матч. Україна (U-21) — Ірландія (U-21) — 2:2

2023-06-17 09:13 Минулої п’ятниці, 16 червня, молодіжна збірна України, яка готується до фінального турніру Євро-2023 (U-21), зустрілася в ... Товариський матч. Україна (U-21) — Ірландія (U-21) — 2:2

Минулої п’ятниці, 16 червня, молодіжна збірна України, яка готується до фінального турніру Євро-2023 (U-21), зустрілася в спарингу з однолітками з Ірландії.

Товариський матч

УКРАЇНА (U-21) ІРЛАНДІЯ (U-21) 2:2 (1:1)
Голи: Бондаренко (17 пен.), Сікан (73 пен.) — Моран (45+5), Лаваль (82)

Україна (U-21): Нещерет (Фесюн, 66), Сич (Брагару, 66), Таловєров (Сирота, 46), Батагов, Вівчаренко (Лях, 66), Бондаренко (К) (Сігеєв, 66), Бражко (Михайленко, 46), Криськів (Очеретько, 66), Кащук (Алефіренко, 66), Сікан (Драмбаєв, 79), В’юнник (Назаренко, 46).

Ірландія (U-21) (стартовий склад): Брукс, Абанква, Лаваль, Гарсія Макналті, Годж (к), Філліпс, Моран, О’Нілл, Око-Флекс, Роуган, Карті.

На 17-й хвилині українці вийшли вперед — Бондаренко реалізував пенальті, зароблений Кащуком. Проте в компенсований до першого тайму час ірландці відігралися. На 73-й хвилині вже Сікан успішно виконав 11-метровий, який сам же й заробив. Утім, острів’янам знову вдалося зрівняти рахунок. Тож товариська гра завершилася миром — 2:2.