Віктор Леоненко: «Сподіваюся, з Мальтою буде теж перемога, не знаю яка»

2023-06-17 18:31 Колишній форвард київського «Динамо», а нині відомий футбольний експерт Віктор Леоненко висловився на тему перемоги збірної ... Віктор Леоненко: «Сподіваюся, з Мальтою буде теж перемога, не знаю яка»

Колишній форвард київського «Динамо», а нині відомий футбольний експерт Віктор Леоненко висловився на тему перемоги збірної України над Північною Македонією в матчі відбіркового циклу Євро-2024.

Віктор Леоненко

— Перший тайм був просто бездарний від нашої команди: пенальті плюс гол. Матвієнко вирішив пограти у волейбол у своєму штрафному — одинадцятиметровий безперечний. Ще й у роздягальню могли забити, але Трубін, як завжди, не підкачав і врятував. До перерви двоє людей випали дуже серйозно. Капітан команди Ярмоленко, в основному запам’ятався тим, що фолив. А це означає, що не встигає людина. Плюс сперечався із суддею. Ну це гаразд, нормально, капітан тим більше. Але найголовніше, що він не встигав.

Я відразу ж згадав дев’яності. Ми точно так само мучилися, ригали. Ну і хтось там, можливо, забивав, виконував. У принципі, у другому таймі ми і бачимо, так, індивідуальну майстерність. І ось що сталося в другому таймі, всі просто хто розуміє і розбирається у футболі. Північна Македонія вирішила грати на контратаках, від оборони, час тягнути. Вирішили, що вони вже виграли.

Забарний забив здорово. І добре, що Ребров здогадався, що Ярмоленка треба міняти і Тимчика. Ну і з Коноплею вгадав. Команду підмінили. Ось що значить психологія. Ну і Циганков, після Німеччина знову забив, Слава Богу, молодець. Ось така гра була. Звичайно, і фарт тут треба відзначати, тому що якби не вилучення, мені здається, все одно б дотиснули, але було б, напевно, складніше.

Чекаємо на Мальту дев’ятнадцятого. Сподіваюся, там буде теж перемога, не знаю яка. Не хотілося б ось таких перших таймів. Погано що випадають наші лідери, капітани, — сказав Леоненко в Телеграмі.