Ілля Забарний: «Щасливий, що забив перший м'яч за збірну України»

2023-06-17 22:05 Захисник збірної України Ілля Забарний прокоментував результат відбірного поєдинку Євро-2024 з командою Північної Македонії (3:2), в ... Ілля Забарний: «Щасливий, що забив перший м'яч за збірну України»

Захисник збірної України Ілля Забарний прокоментував результат відбірного поєдинку Євро-2024 з командою Північної Македонії (3:2), в якому він оформив свій дебютний гол в складі української национальної команди.

Ілля Забарний

«Це важлива перемога, важливі три очки. Я щасливий, що забив перший м’яч за збірну України. Для мене це теж дуже важливо. Я зміг допомогти команді й тому дуже радий. Мені вже прийшло багато привітань — від дружини та рідних. Звісно, це приємно, тож дякую всім за підтримку.

Однак це був важкий матч. Перший тайм ми трохи провалили, але в перерві зібралися в роздягальні й визначили помилки. У результаті вийшли на другий тайм із зовсім іншим настроєм і покращили гру. Почали більше атакувати і спокійно контролювати м’яч.

Звісно, приємно відігратися, поступаючись у два м’ячі, та ще й потім здобути кінцевий успіх. Це важливо для всього нашого народу, який має і силу, і дух. Сподіваюся, що такі перемоги дають надію всім українцям», — сказав Ілля Забарний.