Андрій Ярмоленко: «У перерві Сергій Ребров сказав нам мало хорошого, але це подіяло»

2023-06-18 08:44 Капітан збірної України Андрій Ярмоленко — про позавчорашній матч відбіркового циклу Євро-2024 проти Північної Македонії (3:2). ... Андрій Ярмоленко: «У перерві Сергій Ребров сказав нам мало хорошого, але це подіяло»

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко — про позавчорашній матч відбіркового циклу Євро-2024 проти Північної Македонії (3:2).

Андрій Ярмоленко

«Результатом, звісно, задоволені, бо програвали — 0:2. Але щодо гри багато запитань. Особливо в першому таймі грали дуже погано. Але всі молодці, що зібралися в другій половині та переломили хід матчу. Гра забувається, а результат залишається. Тепер треба відпочити та готуватися до наступного поєдинку.

Звісно, у перерві Сергій Ребров сказав нам мало хорошого, але це подіяло. Добре, що так зреагували та змогли змінити хід зустрічі. От ми забили шість м’ячів у двох матчах. Це добре, але пропускаємо ми також багато. Потрібно працювати над помилками.

Відразу два наші гравці забили в цьому поєдинку дебютні м’ячі за збірну. Ми привітали їх у роздягальні. Молодці — багато працювали, йшли до цього. Хлопці довели, що вони — справжні українці, які б’ються до кінця. Я хочу привітати всіх уболівальників із цією перемогою», — сказав Ярмоленко.

18.06.2023, 08:44