«Одного тайму не вистачило», —македонські ЗМІ про матч із Україною

2023-06-18 18:13 Македонські журналісти похвалили збірну за хорошу гру у першому таймі та визнають, що до гри мало ... «Одного тайму не вистачило», —македонські ЗМІ про матч із Україною

Македонські журналісти похвалили збірну за хорошу гру у першому таймі та визнають, що до гри мало хто вірив, що вдасться так добре зіграти з українцями. Незважаючи на поразку, гру збірної Македонії назвали гарною, але визнали, що команді не вистачає сил, щоб грати на високому рівні усі 90 хвилин. Також місцеві ЗМІ побоюються майбутньої гри з Англією, оскільки гра в обороні — це слабке місце Македонії, яка пропустила 4 голи у двох матчах.

Sportski

«Одного тайму не вистачило: Україна перемогла у Скоп’є з трьома голами у другому таймі» — вже після прочитання заголовка стає зрозумілим, що йтиметься про два різні тайми у виконанні збірної Північної Македонії. Журналіст здивований тим, що національна команда втратила перемогу, виграючи 2:0 та контролюючи перебіг матчу у першому таймі.

«Збірна Македонії зіграла два різні тайми та поступилася збірній України в Скоп’є з рахунком 2:3. Гра почалася спокійно, без моментів з обох боків, але ми досягли мети за півгодини гри. Після перегляду VAR головний арбітр вказав на пенальті на 30-й хвилині, а Еніс Барді став автором першого голу, реалізувавши 11-метровий удар. За 8 хвилин Ельмас забиває другий гол. Македонія зберегла перевагу та пішла на перерву з відмінним рахунком 2:0, але у другому таймі настав повний спад у грі Македонії і вона програла.

За п’ять хвилин Україна забила 2 голи, а потім спровокувала вилучення у складі Македонії. Україна змогла використати чисельну перевагу на полі, тож через десять хвилин Циганков забив гол, а Мудрик додав собі в актив другу результативну передачу.

Після трьох зіграних у групі турів у Македонії три очки після перемоги над Мальтою у першому турі та поразки від України (другий тур Македонія пропускала), а через три дні на нас чекає непростий візит до Англії».

Нова Македониjя

«Україна відсвяткувала з розмахом, екстраординарного голу Ельмаса було недостатньо», — журналіст видання «Нова Македониjя» також зазначив хорошу гру Македонії в першому таймі, але цього виявилося замало для того, щоб зіграти хоча б унічию.

«Збірна Македонії з футболу сьогодні ввечері програла Україні з рахунком 2:3 на арені «Тодор Проески» у Скоп’є, незважаючи на перевагу 2:0 до 62-ї хвилини у кваліфікаційному матчі до чемпіонату Європи, який відбудеться у Німеччині наступного року. Македонія та Україна тепер мають по одній перемозі та по одній поразці у двох матчах, зіграних у рамках відбірної групи C.

Еніс Барді з пенальті на 31-й хвилині та Еліф Ельмас блискучим ударом з дальньої дистанції через вісім хвилин вивели Македонію вперед, тоді як суперник здійснив розворот завдяки голам Іллі Забарного на 62-й, Юхима Коноплі на 68-й та Віктора Циганкова 83-й хвилині. Македонського захисника Віссара Мусліу видалили з поля через другу жовту картку на 73-й хвилині.

У понеділок Македонія відвідає Англію, яка має максимальний ефект у дев’ять очок після сьогоднішньої перемоги над Мальтою з рахунком 4:0, а Україна зіграє з Мальтою.

До групи C також входить збірна Італії, яка зараз не грає відбіркові матчі, а бере участь у фінальному турнірі третього розіграшу Ліги Націй, де минулої ночі зазнала поразки від Іспанії з рахунком 1:2 у півфіналі.

Перші дві збірні з кожної із десяти кваліфікаційних груп пройдуть цього року на чемпіонат Європи у Німеччині».

Sportmanija

Журналісти видання Sportmanija розповідають про те, як сильно розчаровані вболівальники після несподіваної поразки від України. Також обговорюється фінансова складова, адже для місцевих уболівальників подивитися футбол із сім’єю на стадіоні — це найдорожче задоволення (100 євро на родину). А з огляду на завершення матчу, люди лаяли футболістів за те, що замість перемоги стали свідками чергової поразки.

«Радість, щастя, потім смуток, розчарування і, нарешті, обурення та свист македонських уболівальників, які прийшли на трибуни арени «Тодор Проескі», щоб переглянути матч між Македонією та Україною. Наша команда вигравала з рахунком 2:0, але зрештою програла 2:3, чим викликала бурю обурень та критики з боку вболівальників. Одразу після закінчення матчу на стадіоні та в соціальних мережах можна було почути та прочитати лавину негативних коментарів від розчарованих уболівальників збірної Македонії. Хтось ображає команду, хтось розчаровується у футболі, хтось безпідставно коментує, що це договірний матч, а хтось вказує на те, що вболівальники витрачають чималі гроші, щоби подивитися матч наживо на стадіоні, а потім йдуть розчарованими.

Рідко коли можна побачити сотні коментарів, спрямованих на представників Македонії, які не тільки не зуміли зберегти перевагу 2:0, а й у підсумку програли вдома команді, яка насправді посідає третє місце за якістю і рангом у групі, до якої також входять колишні чемпіони світу Англія та Італія».

18.06.2023, 18:13