Норвегія — Кіпр — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-20 23:36 20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Норвегії та Збірна Кіпру. Норвегия ... Норвегія — Кіпр — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Норвегії та Збірна Кіпру.

Норвегия - Кипр - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаНорвегия - Кипр - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Норвегія — Кіпр — 3:0 (1:0)
Голи: О. Солбаккен (12), Голанд (56), Голанд (60)

Попередження: Фредрік Орснес (18), Іоанніс Піттас (37), B. Фінне (89)

Огляд матчу Норвегія — Кіпр:

Норвегія зустрілася з Кіпром у захопливому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи на стадіоні «Уллевал». Рахунок у перерві був 1:0 на користь Норвегії, але вони продовжили перемагати з комфортним рахунком 3:1 в основний час. На 12-й хвилині Норвегія заслужено повела в рахунку завдяки клінічному удару О. Сольбаккена. Сольбаккена, який встановив контроль над ходом матчу. Однак матч був далекий від завершення, і Ф. Аурснес отримав жовту картку на 18-й хвилині. У Кіпру також був гравець у суддівській книзі, І. Піттас, який отримав жовту картку на 37-й хвилині. На 56-й хвилині у ворота Норвегії було призначено пенальті, і Е. Гааланд не схибив з точки, подвоївши перевагу.

Однак на 90-й хвилині Г. Кастанос (Кіпр) забив фантастичний гол, зробивши рахунок 3:1 і принісши розраду своїй команді. Обидві команди робили заміни протягом усього матчу, причому Норвегія зробила чотири заміни, а Кіпр — п’ять. Норвежці О. Сольбаккен і Е. Хааланд були замінені на С. Берге і Б. Фінне на 58-й і 87-й хвилинах відповідно. Дж. Райерсон також замінив Б. Вембангомо на 59-й хвилині, а П. Берг був замінений на К. Торстведта на 74-й хвилині. Торстведта на 74-й хвилині. Кіпр замінив К. Пілеаса на С. Андреу, М. Антоніу на Л. Лойзу і К. Харалампуса на М. Тзіоніса на 61-й хвилині. Д. Христофі вийшов замість І. Піттаса на 70-й хвилині, а І. Косулос замінив Г. Сатсіаса на 90-й хвилині. Матч став захоплюючим протистоянням двох сторін, які прагнуть потрапити на Єврочемпіонат. Попри те, що Кіпр боровся, Норвегія зрештою продемонструвала свою якість і перемогла з рахунком 3:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Норвегія — Грузія, Кіпр — Шотландія.