Фарери — Албанія — 1:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-20 23:38 20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Фарерських островів і Збірна Албанії. ... Фарери — Албанія — 1:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Фарерських островів і Збірна Албанії.

Фареры - Албания - 1:3. Евро-2024. Обзор матча, статистикаФареры - Албания - 1:3. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Фарери — Албанія — 1:3 (1:1)
Голи: Одмар Фере (45+1) — Н. Байрамі (20), Крістьян Аслані (51), E. Muci (90+2)

Предупредження: Йонсен (49)

Огляд матчу Фарери — Албанія:

Фарерські острови та Албанія зустрілися у відбірковому матчі чемпіонату Європи на стадіоні Турсвеллур. Обидві команди прагнули викластися на повну, адже вони націлилися на місце в чемпіонаті. За рахунку 1:1 у перерві матч обіцяв бути захопливим. На 20-й хвилині Албанія забила свій перший гол завдяки Н. Байрамі. Це надало їм такий необхідний імпульс для продовження натиску і пошуку нових можливостей для взяття воріт. Однак вони втратили чудовий шанс повести в рахунку 2:0 після того, як С. Чікаллеші промахнувся з пенальті на 32-й хвилині.

Фарерські острови відповіли на останній хвилині першого тайму голом О. Фаеро. Це могло стати вирішальним моментом у грі, і обидві команди пішли на перерву в рівних складах, маючи всі шанси відігратися в другому таймі. На початку другого тайму Фарерські острови зробили першу заміну, замінивши Я. Бьярталіда на Я. Андреасена. Однак на 49-й хвилині Р. Йонсен отримав жовту картку, внаслідок чого Фарерські острови опинилися під сильним тиском. Албанія швидко скористалася цією можливістю і знову захопила лідерство, К. Асллані забив на 51-й хвилині. Фарерські острови зробили ще дві заміни на 65-й хвилині, випустивши П. Кнудсена та А. Кнудсена і А. Йохансена замість Р. Йонсена і Й. Едмундссона відповідно. Албанія також зробила першу заміну на 68-й хвилині: С. Чікаллеші замінив М. Узуні. Ж. Асані та Н. Байрамі також залишили поле на 75-й хвилині, коли Албанія зробила ще дві заміни, випустивши на поле А. Мехметі та Е. Мучі. Фарерські острови зробили ще дві заміни на 81-й хвилині: С. Ватнхамар і Г. Ватнхамар вийшли замість С. Радосавлевіча і Б. Гендрікссона відповідно. Албанія також зробила ще дві заміни на 89-й хвилині: Т. Сефері та К. Аслані замінили А. Садіку та К. Баре відповідно. Однак саме Албанія сказала останнє слово в матчі, забивши гол Е. Мучі в доданий час, забезпечивши перемогу над Фарерськими островами з рахунком 3:1. Ця перемога далася Албанії з великими труднощами, вона продемонструвала стійкість і рішучість, щоб вийти на перше місце. На закінчення слід зазначити, що обидві команди виклалися на повну в цьому захоплюючому матчі відбіркового турніру до чемпіонату Європи, і перемога дісталася Албанії. Це був справді захопливий матч, і якість футболу, продемонстрована обома командами, не могла не тішити.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Польща — Фарери, Чехія — Албанія.