Естонія — Бельгія — 0:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-20 23:39 20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Естонії та Збірна Бельгії. Эстония ... Естонія — Бельгія — 0:3. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Естонії та Збірна Бельгії.

Эстония - Бельгия - 0:3. Евро-2024. Обзор матча, статистикаЭстония - Бельгия - 0:3. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Естонія — Бельгія — 0:3 (0:2)
Голи: Лукаку (37), Лукаку (40), Дж. Бакайоко (90)

Попередження: Кастань (4), A. Vranckx (22), V. Синявський (23), H. Ojamaa (27), Г. Тунджов (74)

Огляд матчу Естонія — Бельгія:

У відбірковому матчі Чемпіонату Європи, який відбувся на арені A. Le Coq, Естонія і Бельгія зустрілися одна з одною в напруженій грі, в якій Бельгія взяла гору з рахунком 3:0. У першому таймі Бельгія взяла гру під свій контроль, отримавши дві жовті картки поспіль — Т. Кастань і А. Вранкс. Естонія також отримала дві жовті картки за вилучення В. Синявського та Х. Оямаа. Однак саме Бельгія забила перший гол у матчі на 37-й хвилині, коли Р. Лукаку опинився в сітці воріт. Лише через три хвилини Лукаку забив ще раз, і рахунок у перерві став 0:2 на користь Бельгії. На початку другого тайму Естонія зробила першу заміну: Х. Оямаа був замінений на Г. Туньова.

Бельгія також зробила три заміни: М. Трезор Ндайішіміє, Я. Вертонген і А. Вранкс були замінені на Я. Доку, А. Аль Дахіла і О. Мангалу відповідно. Естонія також зробила ще кілька замін наприкінці матчу, випустивши М. Поома замість Х. Аньєра, М. Міллера замість Р. Р. Шейна, Р. Саппінену замість Е. Сорги і Т. Теністе замість С. Рейнкорта. Бельгія зробила останню заміну на 88-й хвилині: А. Теате замінив О. Демана. Попри кілька хороших моментів з боку обох команд, саме Бельгія забила останній гол у матчі на 90-й хвилині: Ж. Бакайоко влучив у сітку воріт і забезпечив перемогу Бельгії з рахунком 3:0. Загалом, це був напружений матч за участю обох команд, але зрештою Бельгія вийшла на перше місце завдяки своїй вражаючій грі на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Естонія — Швеція, Азербайджан — Бельгія.