Угорщина — Литва — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-20 23:40 20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Угорщини та Збірна Литви. Венгрия ... Угорщина — Литва — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Угорщини та Збірна Литви.

Венгрия - Литва - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаВенгрия - Литва - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Угорщина — Литва — 2:0 (1:0)
Голи: B. Varga (32), Роланд Саллай (83)

Предупредження: K. Узела (39), A. Тутискінас (50), Орбан (54), E. Янкаускас (57), Собослаї (89)

Огляд матчу Угорщина — Литва:

У довгоочікуваному матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи Угорщина зустрілася з Литвою на стадіоні «Арена Пушкаш». Господарі поля, збірна Угорщини, вийшли на гру фаворитами і не розчарували своїх уболівальників. Хоча Литва наполегливо билася в грі, Угорщина здобула перемогу з підсумковим рахунком 2:0. Гра почалася захопливо: обидві команди демонстрували свою майстерність і боролися за кожен сантиметр простору на полі. Однак саме Угорщина взяла гору, забивши гол на 32-й хвилині.

Автором голу став Б. Варга. Литовська команда не здавалася, але шквал жовтих карток уповільнив їхній темп у другому таймі. Литовець К. Узела отримав жовту картку на 39-й хвилині. Через кілька хвилин після початку другого тайму команда зробила дві заміни, замінивши К. Узелу на М. Вороб’єваса, а Г. Сіргедаса на П. Сірвіса. Було видано більше жовтих карток — литовець А. Тутискінас отримав одну на 50-й хвилині, а В. Орбан з Угорщини — на 54-й. Е. Янкаускас (Литва) також отримав жовту картку на 57-й хвилині. Обидві команди зробили заміни на 60-й хвилині. Угорщина замінила Б. Варгу на М. Адама, а К. Стайлса на Л. Кляйнхайслера. Литва замінила А. Тутискінаса на М. Бенета. Литва продовжувала робити заміни по ходу гри: Д. Сесплаукіс вийшов замість А. Куциса на 78-й хвилині, а Д. Романовський замінив Е. Янкаускаса на 86-й хвилині. Однак на 83-й хвилині Угорщина оформила перемогу ще одним голом, цього разу від Р. Саллаї. Литва намагалася чинити опір, але було занадто мало і занадто пізно. Коли гра підійшла до кінця, Угорщина зробила останні заміни. Д. Газдаг замінив А. Ланга, а М. Керкез замінив Я. Ференці. Святкування Угорщини було стримано жовтою карткою Д. Собошлаї на 89-й хвилині. Собошлаї на 89-й хвилині. Загалом, це був захопливий і напружений матч. Обидві команди продемонстрували свій потенціал, але перемога дісталася Угорщині. Цей результат ставить Угорщину в сильну позицію, оскільки вона прагне кваліфікуватися на Єврочемпіонат. Литві, тим часом, необхідно перегрупуватися і зосередитися на наступному випробуванні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сербія — Угорщина, Литва — Чорногорія.