Болгарія — Сербія — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-20 23:43 20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Болгарії та Збірна Сербії. Болгария ... Болгарія — Сербія — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Болгарії та Збірна Сербії.

Болгария - Сербия - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаБолгария - Сербия - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Болгарія — Сербія — 1:1 (0:0)
Голи: Десподов (47) — Д. Лазович (90+7)

Попередження: М. Петков (42), Г. Русєв (62), Міленкович (70), D. Joveljic (81), I. Дюльгеров (81), Страхиня Павлович (88)

Огляд матчу Болгарія — Сербія:

Відбірковий матч Єврочемпіонату між збірними Болгарії та Сербії на «Хувефарма Арені» був напруженою битвою між двома командами, які борються за місце на чемпіонаті. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але другий тайм став зовсім іншою історією. На 47-й хвилині болгарин К. Десподов забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. Однак Сербія відбилася і провела кілька замін, щоб надати своїй команді свіжих сил. На 90-й хвилині серб Д. Лазович забив вирішальний гол і зрівняв рахунок, завершивши матч внічию 1:1. Протягом усього матчу обом командам було видано кілька жовтих карток, першою на 42-й хвилині їх отримав болгарин М. Петков. Петков.

Серед інших помітних інцидентів можна відзначити отримання жовтих карток болгарином Г. Русевим і сербом Н. Міленковичем на 62-й і 70-й хвилинах відповідно. Обидві команди зробили по п’ять замін: Болгарія випустила І. Чочева і Н. Ілієва на 66-й хвилині, а потім С. Делева і П. Галчева наприкінці гри. Сербія робила заміни протягом усього другого тайму, зокрема С. Лукич і Ф. Костич на 58-й і 71-й хвилинах, відповідно. На 81-й хвилині Н. Максимович був замінений на М. Груїча, а А. Живкович був замінений на Д. Лазовича. Лазовича. Загалом, матч пройшов у високому темпі та конкурентній боротьбі, обидві команди боролися за перемогу. У той час як Болгарія сильно почала матч з голу Десподова, Сербія змогла повернутися і домогтися нічиєї завдяки пізньому голу Лазовіча. Це був захопливий матч, який до самого кінця тримав уболівальників у напрузі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорногорія — Болгарія, Сербія — Угорщина.