Шотландія — Грузія — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-06-21 01:20 20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Шотландії та Збірна Грузії. Шотландия ... Шотландія — Грузія — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

20 червня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Шотландії та Збірна Грузії.

Шотландия - Грузия - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаШотландия - Грузия - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Шотландія — Грузія — 2:0 (1:0)
Голи: Каллум МакГрегор (6), Мактоміней (47)

Попередження: Хікі (45+4), А. Робертсон (67), Гочолейшвілі (69), L. Гагнідзе (75)

Огляд матчу Шотландія — Грузія:

Шотландія здобула життєво важливу перемогу у кваліфікації Єврочемпіонату проти Грузії на «Гемпден Парк». Господарі поля почали яскраво і вийшли вперед на шостій хвилині завдяки голу, забитому К. МакГрегором. Грузія спробувала відразу ж відповісти, але надійна оборона Шотландії трималася стійко. По ходу тайму стало очевидно, що Грузії не вдається зламати оборону шотландців, і їхнє розчарування проявилося, коли А. Хіккі отримав жовту картку на сорок п’ятій хвилині. Незважаючи на цю невдачу, Грузія почала другий тайм на позитивній ноті, але саме Шотландія завдала нового удару на 47-й хвилині завдяки С. Мактомінею. Грузія спробувала повернутися в гру, але заміни не змогли переломити хід матчу.

У гру були введені Л. Двалі, Б. Зівзівадзе і Н. Квеквескірі, але вони не змогли пробити шотландський захист. Шотландія мала шанс збільшити свою перевагу на 90-й хвилині, коли гравець збірної Грузії Л. Гагнідзе отримав другу жовту картку і був вилучений. Однак К. Кварацхелія не реалізував пенальті, і Шотландія втримала перемогу з рахунком 2:0. По ходу гри Шотландія зробила кілька замін, щоб довести матч до кінця: К. Тірні, Дж. Соуттар, К. МакГрегор, Р. Джек, Л. Дайкс, К. Нісбет, Б. Гілмур, К. МакЛін, Дж. МакГінн і Р. Крісті. Загалом, це була домінуюча гра Шотландії, якій Грузія жодного разу не загрожувала. Перемога зберігає за Шотландією право на участь у Єврочемпіонаті, і вони можуть бути впевнені в цьому сильному виступі. І навпаки, Грузія повинна покращувати свої результати, якщо хоче мати хоч якісь шанси на кваліфікацію.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кіпр — Шотландія, Грузія — Іспанія.