Цітаішвілі зробив два асисти за молодіжну збірну Грузії в матчі з Португалією на Євро-2023 (U-21) (ВІДЕО)

2023-06-22 08:37 Півзахисник київського «Динамо» Георгій Цітаішвілі, який виступає зараз на правах оренди за польський «Лех», відзначився результативними ... Цітаішвілі зробив два асисти за молодіжну збірну Грузії в матчі з Португалією на Євро-2023 (U-21) (ВІДЕО)

Півзахисник київського «Динамо» Георгій Цітаішвілі, який виступає зараз на правах оренди за польський «Лех», відзначився результативними діями у складі молодіжної збірної Грузії.

Георгій Цітаішвілі

22-річний футболіст потрапив до стартового складу грузинської «молодіжки» на вчорашній матч 1-го туру Євро-2023 (U-21) з Португалією.

На 37-й хвилині зустрічі Цітаішвілі передачею з центру поля вивів до воріт Георгія Гагуа, і той свого шансу не змарнував, відкривши рахунок. А в компенсований час першого тайму перевагу Грузії зміцнив Саба Сазонов, який результативно ударом головою замкнув подачу Цітаішвілі з кутового.

На 58-й хвилині матчу динамівець був замінений.