Цітаішвілі відзначився голом за молодіжну збірну Грузії в матчі з Бельгією на Євро-2023 (U-21)

2023-06-24 22:20 Півзахисник київського «Динамо» Георгій Цітаішвілі, який виступає зараз на правах оренди за польський «Лех», відзначився забитим ... Цітаішвілі відзначився голом за молодіжну збірну Грузії в матчі з Бельгією на Євро-2023 (U-21)

Півзахисник київського «Динамо» Георгій Цітаішвілі, який виступає зараз на правах оренди за польський «Лех», відзначився забитим м’ячем у складі молодіжної збірної Грузії.

Георгій Цітаішвілі

22-річний футболіст потрапив до заявки грузинської «молодіжки» на сьогоднішній матч 2-го туру Євро-2023 (U-21) з Бельгією, після перерви вийшов на заміну, і вже на 51-й хвилині зустрічі відправив м’яч у ворота суперника.

Євро-2023 (U-21). Група A. 2-й тур

Грузія (U-21) Бельгія (U-21) — 2:2 (0:2)
Голи: ЦІТАІШВІЛІ (51), Гуліашвілі (87) — де Кейпер (15), Рамазані (38)

Турнірне становище в групі «А» після 2-го туру:

1. Грузія — 4 очки
2. Бельгія — 2
3. Нідерланди — 2
4. Португалія — 1

Нагадаємо, у 1-му турі групової стадії Євро-2023 (U-21) Цітаішвілі відзначився двома асистами в матчі з Португалією.