Статистика матчу Іспанія U-21 — Україна U-21: команда Ротаня перевершила Іспанію у володінні м’ячем у першому таймі

2023-06-28 15:41 Учора, 27 червня, молодіжна збірна України зіграла внічию 2:2 з командою Іспанії на Євро-2023. Пропонуємо вашій ... Статистика матчу Іспанія U-21 — Україна U-21: команда Ротаня перевершила Іспанію у володінні м’ячем у першому таймі

Учора, 27 червня, молодіжна збірна України зіграла внічию 2:2 з командою Іспанії на Євро-2023. Пропонуємо вашій увазі статистичні підсумки зустрічі.

Примітно, що на перерву команди пішли з рахунком 1:0 на користь українців, а відсоток володіння м’ячем у першій половині матчу становив 60% у підопічних Ротаня і 40% — в іспанців. У другому таймі супернику вдалося вирівняти цей показник: 47% на 53%.

Загалом команди завдали по 3 удари у площину воріт (повз: 4 в іспанців, 2 в українців). Кутові: 5−3 на користь нашого суперника. Офсайди: 1:1. Фоли: 10:8. Воротарські сейви: 1:2.

Нагадаємо, поєдинок між молодіжними збірними Іспанії та України завершився з рахунком 2:2, що дало змогу піринейцям посісти перше місце в групі, а нашій команді — друге.