Якщо Україна пройде Францію, то в півфіналі Євро-2023 (U-21) зіграє з Іспанією

2023-07-02 08:42 Учора на Євро-2023 (U-21), що проходить у Румунії та Грузії, відбулися два з чотирьох матчів 1/4 ... Якщо Україна пройде Францію, то в півфіналі Євро-2023 (U-21) зіграє з Іспанією

Учора на Євро-2023 (U-21), що проходить у Румунії та Грузії, відбулися два з чотирьох матчів 1/4 фіналу турніру.

Молодіжна збірна Іспанії

У першому з цих поєдинків Іспанія лише в додатковий час зуміла здолати Швейцарію — 2:1. А в іншому вчорашньому чвертьфіналі Грузія та Ізраїль так і не зуміли забити голів ні в основний, ні в додатковий час, а в серії післяматчевих пенальті удача посміхнулася ізраїльтянам — 4:3.

Таким чином, першими півфіналістами Євро-2023 (U-21) стали Іспанія та Ізраїль. У півфіналі турніру іспанська «молодіжка» зіграє з переможцем чвертьфіналу Франція — Україна, а ізраїльтяни отримають у суперники переможця протистояння Англія — Португалія.