Контрольний матч. «Динамо U-19» — «Оболонь U-19» — 2:0. Звіт про матч

2023-07-03 16:42 Юнацька команда «Динамо» під керівництвом Ігоря Костюка вийшла з відпустки та стала до роботи. Передсезонний збір ... Контрольний матч. «Динамо U-19» — «Оболонь U-19» — 2:0. Звіт про матч

Юнацька команда «Динамо» під керівництвом Ігоря Костюка вийшла з відпустки та стала до роботи. Передсезонний збір динамівці проводять у Києві, тренуючись на заміській базі у Кончі-Заспі.

Контрольний матч

«Динамо U-19» — «Оболонь U-19» — 2:0 (0:0)

Голи: Кремчанін (60), Герич (72).

«Динамо» (1-й тайм): Суркіс, Сизонюк, Захарченко, Руденко, Котуха, Саленко, Бойченюк, Пашко, Кузик, Маткевич, Пономаренко. «Динамо» (2-й Тайм): Кіблицький, Гудименко, Михавко, Коробов, Гусєв, Балаба, Дикий, Осипенко, Білий, Калин, Кремчанін. Також на заміну виходили: Герич, Задорожний.

3-го липня «біло-сині» провели перший контрольний поєдинок. Суперником нашої команди стали однолітки з «Оболоні U-19». Динамівці перемогли з рахунком 2:0, забивши обидва м’ячі у другому таймі — відзначилися Кремчанін та Герич (перебуває на перегляді).

Ця гра відбулася після тренувального мікроциклу, що тривав протягом чотирьох днів та складався з двох тренувань на день. Наша команда провела поєдинок двома різними складами у кожному з таймів, щоб усі футболісти могли отримати ігрову практику, потрібне навантаження та набрати фізичні кондиції.

Відзначимо, що у першому таймі в одному з моментів врятував свою команду воротар В’ячеслав Суркіс після того, як суперник створив потенційно гольовий момент.

Обидва м’ячі наші хлопці забили з гри після розіграшу хороших комбінацій. У першому випадку після відбору м’яча динамівці провели швидку атаку, Кремчанін заволодів м’ячем і ударом низом вразив ворота суперника. У другому випадку господарі також розіграли чудову атаку, вивели передачею Герича на порожні ворота, і той скористався своїм шансом сповна.

Зазначимо, що свій наступний поєдинок «Динамо» U19 проведе орієнтовно у суботу, 8-го липня, суперник остаточно ще не затверджений.

03.07.2023, 16:42