Контрольний матч. «Динамо» — «Триглав» — 9:0

2023-07-09 22:59 Київське «Динамо» в рамках підготовки до нового сезону на зборах в Австрії сьогодні провело третій контрольний ... Контрольний матч. «Динамо» — «Триглав» — 9:0

Київське «Динамо» в рамках підготовки до нового сезону на зборах в Австрії сьогодні провело третій контрольний матч. Суперником команди Мірчі Луческу виступив словенський «Триглав», який виступає у другому за рангом дивізіоні своєї країни. І знову цей спаринг виявився закритим — його телетрансляція не велася.

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) «ТРИГЛАВ» (Словенія) — 9:0
Голи: Ярмоленко-2, Діалло-2, Волошин-2, Буяльський, Лєднєв, Яцик

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Дячук, Беловар, Дубінчак, Сидорчук (К), Шапаренко, Буяльський, Ярмоленко, Кабаєв, Беніто. У 2-му таймі на заміни виходили: Моргун, Караваєв, Боль, Попов, Малиш, Рамадані, Яцик, Царенко, Лєднєв, Діалло, Волошин.

Перший тайм пройшов за відчутної переваги динамівців. Рахунок у грі відкрив Андрій Ярмоленко, вдало зігравши на добиванні та розстрілявши ворота після удару Буяльського та серії рикошетів. А невдовзі відзначився сам Буяльський, обігравшись із Шапаренком і завершивши атаку ударом з меж штрафного. А перед перервою Ярмоленко оформив дубль, відправивши м’яч у сітку з лінії воротарського після прострілу з лівого флангу та рикошету.

Після перерви склад киян змінився, однак це жодним чином не позначилося на картині гри. Кияни продовжували повністю домінувати на полі, але при цьому почали забивати голи ще більш регулярно. Першим після перерви у воротах словенської команди відзначився Богдан Лєднєв, замкнувши з центру штрафного майданчика пас Антона Царенка з лівого флангу.

Далі точним більярдним ударом відзначився Олександр Яцик. Наступним відзначився Самба Діалло, вразивши нижній кут приблизно з лінії штрафного. Автором сьомого м’яча став Назар Волошин, відзначившись із меж штрафного майданчика після пасу Навіна Малиша з глибини. Ще один м’яч Самба Діалло заніс у ворота з лінії після того, як захисники не зуміли перервати пас від Волошина. А крапку в грі поставив сам Назар, реалізувавши вихід сам на сам із голкіпером.

Наступний спаринг «біло-сині» проведуть 12 липня проти швейцарської команди «Янг Бойз».