Віктор Леоненко: «Ті, хто виходив на заміни в матчі з «Янг Бойз», грати в «Динамо» не готові»

2023-07-13 11:07 Екс-форвард київського «Динамо» Віктор Леоненко — про вчорашній контрольний матч своєї колишньої команди зі швейцарським «Янг ... Віктор Леоненко: «Ті, хто виходив на заміни в матчі з «Янг Бойз», грати в «Динамо» не готові»

Екс-форвард київського «Динамо» Віктор Леоненко — про вчорашній контрольний матч своєї колишньої команди зі швейцарським «Янг Бойз» (3:3).

Віктор Леоненко

«У першому таймі впадало в око те, що дуже легко динамівці давали супернику чіплятися за м’яч. Ну і вбігали гравці „Янг Бойз“ теж добре. І не тільки хави, а й захисники.

Тепер щодо „Динамо“. Вважаю, що найкращий гравець у першому таймі — це, звичайно ж, Тимчик. Що кинулося в очі — це те, як Тимчик біжить із середньої зони на фланг і звідти вже віддає передачу. Що в цих умовах робити Ярмоленку? Він гарно грає п’ятами і розмовляє з суддями. А Тимчик був настільки активним, що Ярмоленка, по суті, не було видно. Тільки в деяких епізодах. Ну цього й достатньо.

Загалом, у першому таймі за грою „Динамо“ мені все сподобалося. Дуже веселий і цікавий тайм.

У другому таймі, я так зрозумів, дощ, що почався, охолодив нашу команду. Ну і треба сказати, що ті виконавці, які вийшли на заміни, виявилися набагато слабшими за тих, хто грав у першому таймі. Вони ще не готові грати в „Динамо“

Що стосується третього пропущеного „Динамо“ гола, то в тому епізоді наші захисники грали або із зазором, або просто не боролися. Тому й пропустили.

Загалом, другий тайм вийшов набагато сумнішим за перший. Причому, в рази. І футболісти сумніші, чесно кажучи. Після такого гарного першого тайму хотілося б чогось більшого. А замість цього — відсутність моментів. Ледньов там міг щось придумати в одному епізоді, але забарився, не знав, що робити.

У що ви граєте? У квадрати? Я вже мовчу про те, що м’яч не можуть зупинити. Помилок і браку, як завжди, багато. Але є ще два тижні на підготовку, тож тут нічого страшного, звісно, немає. Але на місці тих, хто сьогодні виходив на заміни, я б задумався. Та й Луческу є про що подумати», — сказав Леоненко в подкасті свого телеграм-каналу.

13.07.2023, 11:07