Контрольний матч. «Динамо» — «Аріс» — 4:0. Огляд матчу, ВІДЕО

2023-07-16 20:58 Київське «Динамо» в рамках підготовки до нового сезону на зборі в Австрії сьогодні провело черговий контрольний ... Контрольний матч. «Динамо» — «Аріс» — 4:0. Огляд матчу, ВІДЕО

Київське «Динамо» в рамках підготовки до нового сезону на зборі в Австрії сьогодні провело черговий контрольний матч. Суперником команди Мірчі Луческу був кіпрський «Аріс».

Фото - fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)— «АРІС» (Лімасол, Кіпр)4:0 (1:0)
Голи: Сидорчук (42), Беніто (48), Волошин (88, 90+1).

«Динамо»: Бущан (Нещерет, 79) — Тимчик, Біловар (Боль, 79), Попов (Дячук, 79), Дубінчак — Сидорчук (Царенко, 66), Шапаренко (Шепелєв, 66), Буяльський (Андрієвський, 66), Кабаєв (Діалло, 61), Лєднєв (Волошин, 61) — Беніто (Караваєв, 66).

«Аріс» (стартовий склад): Баджі, Браун, Каджу, Деметріу, Медіуб, Монтнор, Сане, Стемпінскі, Сзоке, Сполярич, Яндаль.

Відверто кажучи, перший тайм поєдинку видався нудним — команди розпочали зустріч у доволі середньому темпі й не поспішали з гольовими моментами. Динамівці, хоч грали першим номером, довго не могли матеріалізувати свою перевагу в забитий м’яч. Футболісти «Аріса», зі свого боку, діяли з кожною хвилиною дедалі грубіше.

Ближче до середини тайму емоції на полі і зовсім взяли гору: після грубого фолу на Дубінчаку, Шапаренко вирішив заступитися за партнера, після чого почалася невелика бійка. У підсумку, по картці отримали гравці обох команд. Лише за кілька хвилин попередження за чергове порушення правил отримав Сидорчук. Здавалося, що футболу, як такого, ми і зовсім не побачимо.

Але кінцівка першого тайму все-таки порадувала. Спочатку «Аріс» створив перший гольовий момент у поєдинку: після швидкої атаки лівим флангом, м’яч у штрафному майданчику «Динамо» отримав Сполярич, але з лінії воротарського пробив вище воріт. «Біло-сині» тут же відповіли свої моментом: Кабаєв вивів Буяльського майже віч-на-віч із воротарем кіпріотів, але півзахисника не зумів пробити точно.

А ось Сидорчуку на 42-й хвилині нарешті вдалося відкрити рахунок у матчі. Капітан «Динамо» вдало зіграв у відборі та, змістившись у штрафний майданчик «Аріса», без проблем пробив повз голкіпера суперника − 1:0!

Після перерви динамівці майже одразу зняли всі питання щодо переможця цього протистояння. Шапаренко, перебуваючи у штрафному майданчику суперника, відпасував назад на Беніто, який з кількох метрів пробив сильно під поперечину воріт «Аріса» − 2:0! Приємно відзначити, що навіть після цього голу «біло-сині» не зупинилися і продовжили атакувати. Третій м’яч міг забивати Буяльський, але після його удару головою воротар Баджі зіграв надійно.

«Аріс» за весь другий тайм лише двічі змусив понервувати Бущана: на 62-й хвилині, після дальнього удару півзахисника номінальних гостей, «Динамо» врятував каркас воріт, а ще за мить вдало зіграв Біловар, вибивши м’яч в аут після прострілу з правого флангу.

Останні 20 хвилин гри, які залишалися до фінального свистка, пройшли повністю під диктовку «Динамо». Чого тільки вартий удар Караваєва в штангу! Але зробити рахунок розгромним вдалося Волошину, який вийшов на заміну: всього за три хвилини півзахисник зумів двічі відзначитися в поєдинку − 4:0! Чергова впевнена перемога нашої команди!

Нагадаємо, свій наступний матч на тренувальному зборі в Австрії «Динамо» зіграє в середу, 19 липня. Суперником команди Мірчі Луческу буде «Аль-Хіляль».