Головний тренер ЛНЗ Олександр Ковпак відзначив дебют Сергія Рибалки у складі черкаської команди на зборі.
![](/media/posts/2023/06/15/7.png)
«За нашу команду дебютував Сергій Рибалка, його поява на полі додала впевненості. Навіть захисники почали впевненіше віддавати передачі, не боячись обрізок. Сподіваюсь, Сергій швидко набере форму, його досвід нам дуже потрібний», — розповів Ковпак для прес-служби ЛНЗ.
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости