Нестримний Мессі: аргентинець відзначився дублем за «Інтер Майамі» у своєму другому матчі за нову команду (ФОТО, ВІДЕО)

2023-07-26 16:07 Аргентинський форвард «Інтера Майамі» Ліонель Мессі продовжує феєрити у США. Фото: gettyimages.com У матчі проти «Атланти ... Нестримний Мессі: аргентинець відзначився дублем за «Інтер Майамі» у своєму другому матчі за нову команду (ФОТО, ВІДЕО)

Аргентинський форвард «Інтера Майамі» Ліонель Мессі продовжує феєрити у США.

У матчі проти «Атланти Юнайтед» у турнірі Кубок ліг, Мессі відзначився дублем. Форвард відкрив рахунок у поєдинку вже на 9-й хвилині, а на 22-й хвилині аргентинець забив свій другий гол.Зустріч у підсумку завершилась із розгромним рахунком 4:0 на користь «Інтера Майамі», а Мессі оформив ще і асист.

Нагадаємо, загалом зірковий нападник забив уже три голи за команду із Флориди. Раніше він приніс перемогу «Інтеру Майамі» у матчі проти мексиканського Крус Асуль (2:1).

26.07.2023, 16:07
Лига Европы Марсель Аталанта 1 : 1 Закінчився