Верес — Полісся — 0:2. Чемпіонат України, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-07-28 20:57 28 липня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ... Верес — Полісся — 0:2. Чемпіонат України, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

28 липня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і Полісся (Україна).

Верес - Полесье - 0:2. Чемпионат Украины, 1-й тур. Обзор матча, статистикаВерес - Полесье - 0:2. Чемпионат Украины, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 1-й тур

Верес (Рівне) — Полісся (Україна) — 0:2 (0:2)
Голи: Бені Макуана (2), P. Будківський (39)

Предупредження: D. Балан (28), M. Кравченко (30), Шестаков (83), D. Балан (87)

Огляд матчу Верес — Полісся:

У нещодавньому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Центральний» рівненський «Верес» приймав «Полісся». У напруженому протистоянні команд рахунок у перерві став 0:2 на користь «Полісся» і не змінився до фінального свистка. Гра розпочалася зі швидкого голу поліського гравця Б. Макуани на 2-й хвилині, що застало «Верес Рівне» зненацька і задало тон матчу. Верес Рівне спробував відігратися, але на 28-й хвилині отримав жовту картку Д. Балан. Через дві хвилини жовту картку отримав і гравець «Полісся» М. Кравченко, що свідчить про загострення боротьби. У міру розвитку подій «Полісся» все більше стискало контроль над грою. На 39-й хвилині поліський футболіст П. Будківський забив ще один гол, збільшивши свою перевагу в рахунку і створивши додаткові труднощі для рівненського «Вереса». Другий тайм розпочався із заміни у складі рівненського «Вереса» — на 46-й хвилині замість М. Марусича з’явився М. Гайдучик. Однак несподіваним ударом для «Полісся» стало отримання А. Гітченком червоної картки на 57-й хвилині, що залишило його в чисельній меншості до кінця матчу. На 73-й хвилині «Полісся» провело свої заміни: Б. Макуана замінив Д. Янаков, а А. Козак вийшов замість Д. Шастала.

Верес Рівне також зробив швидку заміну: на 74-й хвилині В. Шарай замінив В. Дахновського, а замість М. Шестакова на поле вийшов А. Кухарук. Коли час минав, і обидві команди робили все нові спроби заволодіти перевагою, Верес Рівне на 80-й хвилині випустив І. Сікейру замість С. Шарая. Однак гра була затьмарена жовтою карткою, отриманою М. Шестаковим на 83-й хвилині, що ще більше погіршило становище «Вереса». На 87-й хвилині, коли напруга в матчі зросла, Д. Балан із «Вереса» отримав ще одну жовту картку. На жаль, ситуація для «Вереса» погіршилася, оскільки Балан отримав червону картку, і на хвилини гри, що залишилися, у складі команди залишилося всього 10 осіб. З фінальним свистком матч закінчився з рахунком 0:2 на користь «Полісся». Обидві команди вели запеклу боротьбу, але саме «Полісся» вийшло переможцем завдяки раннім голам і чисельній перевазі «Вереса-Рівне». Матч між «Вересом-Рівне» та «Поліссям» показав, наскільки високою є конкуренція та інтенсивність гри у Прем’єр-лізі. У той час як «Верес» зіткнувся з проблемами у вигляді вилучень і червоної картки, «Полісся» змогло скористатися своєю перевагою і завоювати три цінні очки. Любителям футболу залишається тільки чекати нових захопливих зустрічей у продовженні сезону Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верес — Шахтар, Дніпро-1 — Полісся.