Чемпіонат України. Результати матчів 1-го туру. Субота: перемоги «Руху» та «Шахтаря»

2023-07-29 18:57 У суботу, 29 липня, продовжилася програма 1-го туру чемпіонату України. Фото: shakhtar.com Чемпіонат України. Результати матчів 1-го туру. Субота: перемоги «Руху» та «Шахтаря»

У суботу, 29 липня, продовжилася програма 1-го туру чемпіонату України.

Чемпіонат України. 1-й тур

Субота, 29 липня

«Рух» — «Зоря» — 2:1
Голи: Рунич (67), Климчук (86) — Русин (21)

«Металіст 1925» — «Шахтар» — 1:2
Голи: Юсов (56) — Матвієнко (30), Траоре (47)

zloe_bobro
Звичайно, дивився головного суперника. Ну, такоє... Звичайно, по першому матчу (тим паче коли пік форми має припадати на середину осені) загальні висновки не роблять. В першому таймі дійсно на класі виглядали краще. Але при цьому реальних моментів мав більше Металіст, і шахті дуже пощастило, що їх суперники не забили. Другий тайм взагалі розбився на фрагменти і ніякої цілісної гри не було. Навіть коментатор про це сказав (а це багато чого варте після його тотального анілінгусу "оранжово-чорних"(с) ) Поки ніачьом. Але не забуваємо, що в них купа дискваліфікованих і під це їм намалювали гарних суперників (жеребу цього року не було), так що все одно вони свої очки отримають.