Рух — Зоря — 2:1. Чемпіонат України, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-07-29 17:01 29 липня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і ... Рух — Зоря — 2:1. Чемпіонат України, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

29 липня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і Зоря (Луганськ).

Рух - Заря - 2:1. Чемпионат Украины, 1-й тур. Обзор матча, статистикаРух - Заря - 2:1. Чемпионат Украины, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 1-й тур

Рух (Львів) — Зоря (Луганськ) — 2:1 (0:1)
Голи: Рунич (67), Климчук (86) — Русин (21)

Попередження: Антюх (3), Jordan (19), Дідик (37), В. Волошин (42), O. Яцик (65), Jordan (84), Сапуга (88)

Огляд матчу Рух — Зоря:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між командами «Рух Винники» та «Зоря Луганськ» на стадіоні «Україна» на вболівальників чекало захопливе протистояння, в якому було багато подій і драматизму. У напруженій боротьбі від початку і до кінця обидві команди демонстрували свою майстерність і цілеспрямованість, створюючи захоплююче футбольне видовище. У перерві рахунок був 0:1 на користь луганської «Зорі», яка вийшла вперед завдяки голу М. Русина на 21-й хвилині. Рух Винники спробував відповісти і повернути контроль над грою, але зіткнувся з труднощами, оскільки оборона «Зорі» трималася стійко. Обидві команди показали високу інтенсивність гри, що проявилося в кількості жовтих карток, виданих протягом усього матчу. На 3-й хвилині жовту картку отримав Д. Антюх із луганської «Зорі», а на 19-й хвилині — Джордан. Р. Дідик із команди «Рух Винники» також потрапив до суддівської книги, отримавши жовту картку на 37-й хвилині. Матч проходив у гострій боротьбі, гравці боролися за кожен сантиметр поля. Другий тайм розпочався із замін, проведених обома командами в спробі змінити динаміку гри.

Луганська «Зоря» на 59-й хвилині замінила В. Волошина на О. Яцика, а «Рух Винники» на 64-й хвилині ввів у гру М. Мисика замість В. Рунича і Д. Теслюка замість І. Квасниці. Заміни, схоже, подіяли: на 67-й хвилині «Рух Винники» за допомогою В. Рунича, який щойно вийшов на заміну, поцілив у сітку воріт. Луганська «Зоря» зробила заміну: на 71-й хвилині замість В. Бугая вийшов Д. Алефіренко, на 77-й хвилині — Д. Антюх замість Д. Нагнойного, на 77-й хвилині — І. Кирюханцев замість І. Снурніцина. Однак їхні надії на перемогу були підірвані, коли на 84-й хвилині червону картку отримав Джордан, який уже отримав на початку матчу жовту картку. Рух Винники скористалися своєю чисельною перевагою та зрівняли рахунок на 86-й хвилині завдяки класному удару Ю. Климчука. Після закінчення матчу господарі поля вибухнули від радості, що їхня команда зуміла відігратися. Йшли хвилини, і обидві команди зробили чергові заміни. На 88-й хвилині «Рух Винники» замінив Р. Дідика на Д. Слюсаря, а гравець луганської «Зорі» М. Сапуга на тій самій хвилині отримав жовту картку. Коли пролунав фінальний свисток, «Рух Винники» вийшов переможцем, здобувши важку перемогу з рахунком 2:1. Вболівальники на стадіоні «Україна» стали свідками незабутнього поєдинку, який тримав їх у напрузі, демонструючи драматизм і азарт футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рух — Ворскла, Зоря — Кривбас.