Олександрія — Кривбас — 1:0. Чемпіонат України, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-07-30 21:31 30 липня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія (Олександрія) і ... Олександрія — Кривбас — 1:0. Чемпіонат України, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

30 липня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія (Олександрія) і Кривбас (Кривий Ріг).

Александрия - Кривбасс - 1:0. Чемпионат Украины, 1-й тур. Обзор матча, статистикаАлександрия - Кривбасс - 1:0. Чемпионат Украины, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 1-й тур

Олександрія (Олександрія) — Кривбас (Кривий Ріг) — 1:0 (1:0)
Голи: Шулянський (4)

Предупредження: Бабогло (18), Хомченовський (34), S. Loginov (55), Олег Кожушко (66)

Огляд матчу Олександрія — Кривбас:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні КСК «Ніка» «Олександрія» зустрілася з «Гірником». Обидві команди продемонстрували свою майстерність і тактику в напруженій боротьбі, кожна зі сторін запекло боролася за перемогу. Наприкінці зустрічі рахунок був напруженим, а в перерві — 1:0 на користь «Олександрії», який не змінився до фінального свистка. Початок гри пройшов з великим ентузіазмом з обох сторін, і «Олександрії» не знадобилося багато часу для того, щоб заявити про себе. Уже на 4-й хвилині нападник «Олександрії» А. Шулянський вразив ворота суперника, викликавши тріумфування глядачів. Перший гол надав «Олександрії» впевненості у своїх силах, яку вона зберегла до кінця першого тайму. У міру наростання напруги на полі в матчі з’явилися дисциплінарні порушення. На 18-й хвилині В. Бабогло з «Олександрії» отримав жовту картку за необережний підкат. Вже за 14 хвилин гра набула нового оберту, коли гравець «Гірника» В. Семотюк отримав червону картку і залишився вдесятьох до кінця матчу. На 34-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Гірника» Д. Хомченовський. Другий тайм розпочався з того, що обидві команди зробили заміни, щоб посилити свої склади. На 46-й хвилині у складі «Гірника» з’явилися М. Татарков і Б. Джихад, а в складі «Гірника» — Р. Дебелко і Г. Іліч.

На 55-й хвилині жовту картку отримав гравець «Олександрії» С. Логінов, що ще більше посилило напругу на полі, і «Олександрія» також внесла зміни до свого складу, випустивши на 58-й хвилині О. Бєляєва та А. Авагімяна. Гірник не одразу відповів своїми замінами: Є. Смирний та Р. Савченко протягом однієї хвилини замінили двох гравців. Матч продовжував залишатися напруженим, і на 66-й хвилині жовту картку отримав О. Кожушко з «Гірника». На 68-й хвилині обидві команди провели чергові заміни: в «Олександрії» це були Р. Плакса та О. Кулаков, а в «Гірника» — О. Кожушко та М. Луньов. Кожушко і М. Луньов. У кінцівці матчу відбулися додаткові заміни: на 81-й хвилині А. Шулянський у «Олександрії» був замінений на Д. Скорка, а на 85-й хвилині Д. Хомченовський у «Гірника» змінив М. Задераку. Незважаючи на кілька хороших моментів наприкінці матчу, жодна з команд не змогла збільшити рахунок. Рішуча оборона і стійкі воротарі дозволили зберегти рахунок 1:0 до фінального свистка. Матч між «Олександрією» та «Гірником» став справжнім підтвердженням духу суперництва у Прем’єр-лізі. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і мужньо билися до кінця, але саме «Олександрія» вийшла переможцем, забивши свій перший гол. Уболівальники на стадіоні КСК «Ніка» стали свідками захопливого і напруженого поєдинку, який, безсумнівно, запам’ятається їм надовго.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Металіст 1925, Зоря — Кривбас.