Півзахисник «Вереса» — про гол Матвієнка: «Я став перед м`ячем. Потім ніби чув як арбітр сказав: «По сигналу»

2023-08-03 15:41 Півзахисник «Вереса» Андрій Блізніченко прокоментував епізод з голом захисника «Шахтаря» Миколи Матвієнка у матчі 2-го туру ... Півзахисник «Вереса» — про гол Матвієнка: «Я став перед м`ячем. Потім ніби чув як арбітр сказав: «По сигналу»

Півзахисник «Вереса» Андрій Блізніченко прокоментував епізод з голом захисника «Шахтаря» Миколи Матвієнка у матчі 2-го туру чемпіонату України.

— Ми зіграли саме так, як просив це зробити тренерський штаб. Строго перед власними воротами. Наприкінці першого тайму пропустили дуже непотрібний гол. Але в перерві домовилися пресингувати і рятувати матч.

Пропущений гол? Не розумію, як це сталося. Я став перед м’ячем. Потім ніби чув як арбітр сказав: «По сигналу». Мене покликав Євген Паст, я озирнувся, щоб наш голкіпер зміг встановити стінку. Одразу в цей момент Матвієнко пробив по воротах.

Дякую Збройним силам України за можливість грати. І дякую нашим вболівальникам, чию підтримку ми відчували у цій грі. А ми у свою чергу намагатимемося більше радувати вболівальників, — цитує Блізніченка офіційний сайт «Вереса».