Неймар провів перший матч за півроку і зробив дубль (ВІДЕО)

2023-08-03 20:16 Нападник французького Неймар провів перший матч за ПСЖ за майже шість місяців і забив два м’ячі, ... Неймар провів перший матч за півроку і зробив дубль (ВІДЕО)

Нападник французького Неймар провів перший матч за ПСЖ за майже шість місяців і забив два м’ячі, що принесло його команді перемогу над південнокорейським «Чонбук Хюндай Моторс» із рахунком 3:0.

Неймар (фото: gettyimages.com)

Неймар забив перший м'яч після серії фінтів і рикошету наприкінці першого тайму, а на 83-й хвилині він відзначився вдруге, використавши прекрасний пас із глибини на хід від Фабіана Руїса. Третій гол на рахунку іспанського форварда Марко Асенсіо.