Рух — Ворскла — 4:1. Чемпіонат України, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-06 20:55 6 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і ... Рух — Ворскла — 4:1. Чемпіонат України, 2-й тур. Огляд матчу, статистика

6 серпня відбувся один із матчів 2-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і Ворскла (Полтава).

Рух - Ворскла - 4:1. Чемпионат Украины, 2-й тур. Обзор матча, статистикаРух - Ворскла - 4:1. Чемпионат Украины, 2-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 2-й тур

Рух (Львів) — Ворскла (Полтава) — 4:1 (1:1)
Голи: Климчук (37), Климчук (58), I. Квасниці (70), Y. Павлюк (81) — О. Скляр (10)

Попередження: Слюбік (25), Тіаго Сантана (36), А. Батсула (42), I. Крупського (65)

Огляд матчу Рух — Ворскла:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Арена Львів» «Рух Винники» приймав полтавську «Ворсклу». Рахунок у перерві був 1:1, але «Рух Винники» здобули перемогу з рахунком 4:1. Початок матчу був ударним: уже на 10-й хвилині гравець полтавської «Ворскли» О. Скляр забив гол, забезпечивши своїй команді першу перевагу. Однак «Рух Винники» відбилися і зуміли зрівняти рахунок на 37-й хвилині з пенальті, забитого Ю. Климчуком. Обидві команди проявили неабияку рішучість та агресію, внаслідок чого було показано кілька жовтих карток. Б. Слюбик («Рух Винники») і Тьяго Сантана («Ворскла Полтава») отримали вилучення на 25-й і 36-й хвилинах відповідно. На 42-й хвилині жовту картку отримав і А. Бацула з полтавської «Ворскли». На початку другого тайму «Рух Винники» здійснив дві швидкі заміни на 57-й хвилині: В. Рунич і Д. Теслюк. Ці заміни принесли свої плоди: на 58-й хвилині Ю. Климчук забив свій другий гол у матчі і вивів «Рух Винники» вперед. Полтавська «Ворскла» спробувала відігратися, зробивши свої заміни на 69-й хвилині.

І. Крупський вийшов замість Д. Хрипчука, а А. Челядін був замінений на А. Кулаковського. Кулаковського. Однак «Рух Винники» продовжував домінувати і на 70-й хвилині збільшив свою перевагу за рахунок голу І. Квасниці. Наприкінці гри обидві команди зробили чергові заміни, щоб освіжити свій склад. «Рух Винники» випустив на поле О. Притулу на 71-й хвилині, а «Ворскла Полтава» ввела в гру В. Юрченка на 75-й хвилині. На 77-й хвилині «Рух Винники» здійснив ще дві заміни: Едсон Фернандо і О. Сич замінили Д. Слюсаря і Р. Ляха відповідно. На останніх хвилинах матчу «Рух Винники» зазнав прикрої поразки на 81-й хвилині, коли Ю. Павлюк ненавмисно переправив м’яч у власні ворота. Полтавська «Ворскла» спробувала відігратися, але не змогла влучити у площину воріт. На 88-й хвилині було зроблено дві останні заміни: А. Бацула замінив Д. Тузенка, а Тьяго Сантана — Д. Ізотова. Загалом, це був захопливий матч, у якому «Рух Винники» продемонстрували свою майстерність в атаці та здобули вражаючу перемогу. Вболівальники «Арени Львів», безсумнівно, були раді такому результату гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Полісся — Рух, Ворскла — Зоря.