Тобол — Деррі Сіті — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-08-10 18:58 10 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Тобол (Казахстан) і Деррі Сіті ... Тобол — Деррі Сіті — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

10 серпня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Тобол (Казахстан) і Деррі Сіті (Ірландія).

Тобол - Дерри Сити - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаТобол - Дерри Сити - 1:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Тобол (Казахстан) — Деррі Сі ті (Ірландія) — 1:0 (0:0)
Голи: Роман Асранкулов (65)

Попередження: Рамазан Оразов (4), Роман Асранкулов (15), Samat Zharynbetov (45+3), A. O’Reilly (50), B. Младжович (59), M. Connolly (61), I. Chesnokov (67), W. Патчінг (71), Ю. Скахов (90+5)

Огляд матчу Тобол — Деррі Сіті:

У захоплюючому матчі Ліги Конференції Європи УЄФА костанайський «Тобол» здобув перемогу над «Деррі Сіті» з рахунком 1:0. Перший тайм матчу, що проходив на Центральному стадіоні Костаная, завершився безгольовою нічиєю. Незважаючи на кілька спроб з обох сторін, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. Гостра боротьба на полі відобразилася в кількості жовтих карток, показаних протягом усього матчу. Першу жовту картку костанайський «Тобол» отримав уже на 4-й хвилині, коли був попереджений Р. Оразов. Слідом за цим на 15-й хвилині ще одну жовту картку отримав костанайський «Тобол», за що був покараний Р. Асранкулов. Перед самою перервою, на 45-й хвилині, жовту картку отримав гравець господарів поля С. Жаринбетов, а на 50-й хвилині — А. О’Рейлі, гравець «Деррі Сіті». На 59-й хвилині був вилучений гравець ФК «Тобол» (Костанай) Б. Младжович, а на 61-й хвилині — гравець «Деррі Сіті» М. Конноллі. Перелом настав на 65-й хвилині, коли гравець ФК «Тобол» (Костанай) Р. Асранкулов переправив м’яч у сітку, забезпечивши команді перевагу.

Гол підняв настрій господарів поля і вивів їх у лідери. ФК «Тобол» (Костанай) продовжував домінувати, і на 67-й хвилині І. Чесноков отримав жовту картку. На 68-й хвилині команда також зробила три заміни поспіль: Б. Каіров, С. Жаринбетов і Р. Оразов. Деррі Сіті, бажаючи зрівняти рахунок, зробив дві заміни на 69-й хвилині, замінивши К. Кавана і А. О’Рейлі на Дж. Макгонігла і П. Маклені. Однак зрівняти рахунок так і не вдалося: на 71-й хвилині жовту картку отримав В. Патчінг. На 82-й хвилині замість В. Патчінга була проведена ще одна заміна — замість Дж. МакЕнеффа. На 79-й хвилині ФК «Тобол-Костанай» зробив останню заміну, замінивши М. Вукадіновіча на І. Івановича. Деррі Сіті також зробив дві пізні заміни на 89-й хвилині: П. МакМуллан і Б. Кавана. П’яту й останню заміну зробив ФК «Тобол» із Костаная: С. Мужиков замінив П. Забєліна. Матч закінчився перемогою ФК «Тобол» з Костаная над «Деррі Сіті» у впертій боротьбі з рахунком 1:0. У запеклій боротьбі обидві команди продемонстрували свою цілеспрямованість і майстерність протягом усієї гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Деррі Сіті — Тобол, Деррі Сіті — Тобол.