Альмерія — Райо Вальєкано — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-11 22:32 11 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і ... Альмерія — Райо Вальєкано — 0:2. Чемпіонат Іспанії, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

11 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Альмерия - Райо Вальекано - 0:2. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Райо Вальекано - 0:2. Чемпионат Испании, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 1-й тур

Альмерія (Іспанія) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 0:2 (0:2)
Голи: Ісі Паласон (20), R. Nteka (28)

Предупредження: Унаї Лопес (40), Альваро Гарсія (51), Л. Рамазані (65), Оскар Валентин (65)

Огляд матчу Альмерія — Райо Вальєкано:

Нещодавно на стадіоні «Power Horse» — Estadio de los Juegos Mediterráneos відбувся захопливий матч Ла Ліги між командами «Альмерія» та «Райо Вальєкано». У матчі проявилися майстерність і рішучість обох команд, але в підсумку «Райо Вальєкано» здобув перемогу з рахунком 2:0. Перша половина матчу почалася з домінування «Райо Вальєкано». На 20-й хвилині у ворота «Райо Вальєкано» було призначено пенальті, і І. Паласон упевнено реалізував його, вивівши свою команду вперед. Альмерія спробувала перебудуватися і створити нові можливості, але оборона «Райо Вальєкано» залишалася непохитною. Лише за вісім хвилин «Райо Вальєкано» було призначено ще один пенальті, і Р. Нтека вийшов на ударну позицію. З великою точністю він подвоїв перевагу своєї команди, залишивши Альмерію в горах. На 40-й хвилині «Альмерія» отримала жовту картку за необережний удар У. Лопеса. Другий тайм розпочався із замін у складі обох команд. Райо Вальєкано замінив У. Лопеса на П. Сісса, а Альмерія ввела в гру Лазаро замість С. Аррібаса. У другому таймі «Альмерія» діяла більш рішуче, але оборона «Райо Вальєкано» тримала оборону. На 51-й хвилині А. Гарсія з «Райо Вальєкано» отримав жовту картку за грубий фол. Матч продовжився в рівній боротьбі, і обидві команди швидко отримали жовті картки. О. Валентин («Райо Вальєкано») та Л. Рамазані («Альмерія») потрапили до протоколу.

Наприкінці матчу обидві команди провели додаткові заміни. Альмерія замінила А. Позо на М. Пубілла на 66-й хвилині, а Райо Вальєкано ввів у гру С. Санчеса замість О. Трехо на 62-й хвилині. Ці зміни привнесли в гру нові сили та ідеї, але, попри всі зусилля, «Альмерії» не вдавалося зламати добре організовану оборону «Райо Вальєкано». По ходу матчу «Альмерія» зробила ще дві заміни: на 78-й хвилині Л. Робертоне замінив Д. Лопі, а на тій же хвилині І. Баба замінив Г. Мелеро. На 82-й хвилині «Райо Вальєкано» зробив третю заміну: Р. Нтека замінив Р. Нтека замінив Р. Фалькао. Коли час пішов на спад, обидві команди провели останні заміни. На 83-й хвилині у складі «Альмерії» замість Л. Рамазані з’явився М. Милованович, а на 86-й хвилині у складі «Райо Вальєкано» замість О. Валентина з’явився Д. Мендес. Ці заміни мали надати грі нового імпульсу та переломити хід матчу на свою користь, але, попри всі зусилля, жодна із замін не змогла змінити результат зустрічі. «Райо Вальєкано» успішно втримав перевагу 2:0 до фінального свистка і здобув важливу перемогу в турнірній таблиці Ла Ліги. Цей матч продемонстрував усю міць суперництва та майстерності, притаманну Ла Лізі. Обидві команди боролися щосили, але заслужену перемогу здобув «Райо Вальєкано». Гравці обох команд продемонстрували свій талант і цілеспрямованість, зробивши цей матч захоплюючим для вболівальників і глядачів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Реал, Гранада — Райо Вальєкано.