Ніцца — Лілль — 1:1. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-08-11 23:58 11 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Лілль — 1:1. Чемпіонат Франції, 1-й тур. Огляд матчу, статистика

11 серпня відбувся один із матчів 1-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Лілль (Франція).

Ницца - Лилль - 1:1. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Лилль - 1:1. Чемпионат Франции, 1-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 1-й тур

Ніцца (Франція) — Лілль (Франція) — 1:1 (1:0)
Голи: Г. Лаборде (19) — Діакіте (90+4)

Попередження: Юсеф Атал (35), Хакон Арнар Харальдссон (38), Г. Лаборде (45+1), T. Santos (45+3), Хепрен Тюрам (55)

Огляд матчу Ніцца — Лілль:

Футбольний матч між командами «Ніцца» і «Лілль», що проходив на стадіоні «Альянц Рів’єра», був нічим іншим, як напруженою боротьбою на полі. Обидві команди протягом усього матчу демонстрували свою майстерність і цілеспрямованість, що призвело до захопливого поєдинку, який тримав уболівальників у напрузі. Підсумковий рахунок матчу — 1:1, але шлях до цього результату був наповнений цілою низкою подій, які привернули увагу глядачів. На 19-й хвилині «Ніцца» вийшла вперед, коли Г. Лаборде переправив м’яч у сітку воріт, порадувавши тим самим уболівальників господарів. Цей гол задав тон усьому першому тайму: «Ніцца» домінувала і чинила тиск на оборону «Лілля». Однак стійкість «Лілля» не дозволила забити жодного гола в першому таймі. Жовті картки лунали як конфетті протягом усього матчу, і обидві команди отримали свою частку вилучень. На 35-й хвилині жовту картку отримав Ю. Аталь із «Ніцци», а перед самою перервою ще одну — Г. Лаборде. Х. Харальдссон із «Лілля» також отримав попередження на 38-й хвилині, а Т. Сантос — перед самим свистком на перерву. Після перерви обидві команди здійснили низку тактичних змін, сподіваючись переломити хід гри на свою користь. Ніцца зробила заміну на 46-й хвилині, замінивши Й. Атала на Ж. Лотомба.

На жаль, на 55-й хвилині гравець «Ніцци» К. Турам отримав жовту картку, поповнивши список своїх вилучень. На 57-й хвилині «Ніцца» продовжила струшувати гру, зробивши ще дві заміни: на поле вийшли Ж. Бога і К. Турам. Бога і К. Турам, а «Лілль» відповів своєю заміною на 61-й хвилині, випустивши К. Балеба. Заміни надали грі нових сил, обидві команди прагнули вийти з глухого кута. На 67-й хвилині «Лілль» зробив ще одну заміну, замінивши А. Віргініуса на Е. Жегрову. На 80-й хвилині, коли час минав, гравець «Лілля» Х. Харальдссон був вилучений з поля, звільнивши місце Ю. Язичі. Прагнучи до переможного голу, «Лілль» зробив ще дві заміни на 81-й хвилині: Р. Кабелла і Г. Гудд. Кабелла і Г. Гудмундссон. На 81-й хвилині «Ніцца» також зробила останню заміну: замість Х. Будауї вийшов Т. Моффі. Здавалося, що матч завершиться з рахунком 1:0 на користь «Ніцци», аж поки на 90-й хвилині не стався драматичний поворот подій. Б. Діакіте з «Лілля» забив пізній гол, приголомшивши глядачів і забезпечивши своїй команді цінне очко. Загалом матч між «Ніццою» та «Ліллем» став американською гіркою емоцій для обох уболівальників. Голи, жовті картки та заміни додали драматизму та хвилювання на полі. У першому таймі «Ніцца» повела в рахунку, але в підсумку «Ліллю» вдалося вирвати нічию. Обидві команди продемонстрували свою майстерність, зробивши цей поєдинок незабутнім у Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Ніцца, Лілль — Нант.